Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Szafka pod TV BESTA/Uppleva Kombi/TV 55/2.1 system dźwiękowy z oferty marki IKEA to połączenie telewizorów LED Uppleva i systemu mebli do przechowywania. Fot. IKEA.

Szafka pod TV BESTA/Uppleva Kombi/TV 55/2.1 system dźwiękowy z oferty marki IKEA to połączenie telewizorów LED Uppleva i systemu mebli do przechowywania. Fot. IKEA.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 16 lut 2015 12:23 (aktualizacja: 18 lut 2015 09:59)

Telewizor w salonie. Szafki RTV w modnej bieli

Szafka RTV to podstawowe wyposażenie każdego salonu. Zobaczcie meble w modnej bieli.

Współcześnie telewizor służy nie tylko do oglądania telewizji czy filmów, ale razem z pozostałym sprzętem RTV stanowi zintegrowane centrum domowej rozrywki. Gry na konsolach, telewizja on-line czy po prostu przeglądnie internetu to czynności, którym coraz częściej służy nasz telewizor. Dlatego szafka RTV obok zestawu wypoczynkowego jest podstawowym wyposażeniem każdej strefy dziennej.

Szafka RTV w naszych salonach cieszy się niesłabnącą popularnością. I choć coraz częściej decydujemy się na zawieszenie telewizora na ścianie, ten mebel nie opuszcza naszych przestrzeni wypoczynkowych. Dlaczego? Bo pełni ona kilka praktycznych funkcji. Wyposażona w półki oraz pojemne szuflady zapewni dodatkowe miejsce na przechowywanie. Swoje miejsce odnajdzie tu wszelki sprzęt audiowizualny, jak i płyty dvd czy blu-ray. Pozwala też ukryć wszelkiego rodzaju kable, które szpecą naszą przestrzeń wypoczynkową, a poza tym bardzo ładnie się prezentuje.

W zestawi czy solo - zawsze jest eleganckim elementem wystroju salonu. Stąd wśród obecnych na rynku produktów odnajdziemy bogatą ofertę modeli szafek RTV w różnorodnych kolorach, o różnych formach, dopasowane do wielorakich stylów aranżacyjnych. My z pośród nich wybraliśmy dla Was modele w modnej bieli. Bowiem ten czysty i świeży kolor mebli wciąż cieszy się największym zainteresowaniem.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA