• Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
19 marz 2010 13:34

Urządzamy miejsce do pracy w domu: biurka, fotele, regały

Propozycje nie tylko dla pracoholików, ale także dla tych, których sytuacja zmusza czasem do pracy w domu. Biurka, fotele, krzesła i regały w dwóch różnych stylistykach: nowoczesnej i klasycznej.

A do tego kilka biurowych gadżetów!

Moduł - z zaokrąglonymi kantami, daje nieograniczone możliwości składania regałów. Cena: ok. 550 zł/szt., Kare/Glamstore.

Kare/Glamstore kubik
fot. Kare/Glamstore

York - krzesło biurowe z kolekcji "24h at work" z miękkim, łagodnie wyprofilowanym oparciem i szerokim siedziskiem; do wyboru model z podłokietnikami lub bez, bogata oferta kolorów obicia. Cena: od ok. 249 zł, Dziedzic.

Dziedzic krzesło
fot. Dziedzic

Epson Stylus SX400 - urządzenie wielofunkcyjne, zapewnia wysokiej jakości: drukowanie, skanowanie i kopiowanie; dzięki niewielkim rozmiarom nie zagraca wnętrza. Cena: ok. 499 zł, Epson.

Epson
fot. Epson

S450 Bluetooth Laser Mouse - bezprzewodowa mysz komputerowa; łączy się z komputerem za pomocą Bluetooth, wyposażona w laserowy czujnik LaserStream™ o maksymalnej rozdziel. 1600 dpi; 3 lata gwarancji. Cena: ok. 169 zł, Icon 7.

Icon 7 mysz
fot. Icon 7

Aloha Sunset - mysz i klawiatura z motywem hawajskich kwiatów, przełamują monotonię w pracy, wnosząc powiew świeżości i... stylowej elegancji, G-Cube/CzerwonaMaszyna.pl.

G-Cube/CzerwonaMaszyna.pl
fot. G-Cube/CzerwonaMaszyna.pl

Martwy Fred - kontrowersyjny gadżet na długopisy; można ulżyć swojej złości i wyżyć się na Fredzie, bo... i tak jest martwy. Cen: ok. 49 zł, Red Onion.

Red Onion
fot. Red Onion

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
 • Gość, 2011-02-02 21:22:07

  Witam

  Super, bardzo mi się podobają.

  Pozdrawiam

  Rozinska

POLECAMY W SERWISACH