• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
01 gru 2008 12:04

W dużych rozmiarach

Niektóre rzeczy oddychają tylko na dużych przestrzeniach

Nie oszczędzano na ich rozmiarach, są wyraźnie przeskalowane. Pozostawiono dawne proporcje, nadano ażurowość. Odetchną na dużych przestrzeniach, na przykład w loftach.
Regał Lecco to mebel wielozadaniowy. Idealny do nowoczesnego wnętrza, w którym przeznaczenie pomieszczenia ciągle się zmienia. Można w nim przechowywać wiele, i na wiele sposobów. Cena: 10.681 zł.

' title=
fot. BoConcept

Lampa Snake (proj. F. Lucchese/Fabbian) to właściwie całe stado wijących się węży, do tego na wysokość 2 metrów! Światło osaczy nas ze wszystkich stron.

' title=
fot. Salon Lamp

Tapeta dekoracyjna z kolekcji Hysterical Glamour (Hookedonwalls). Wystarczy "histerycznie" panoszący się deseń i efekt glamour osiągnięty – nawet w bardzo surowym otoczeniu.

' title=
fot. Decorador
Szer. 70 cm, dł. 10,05. Cena: 336 zł/mb.

Tectonic (proj. A. Gilles) to kolekcja stołów, gdzie piony i poziomy nie tworzą kątów prostych. Intrygujący kształt zawdzięczają „drucianej” ramie.

' title=
fot. Bonaldo

Fotel Line (proj. S. Heiliger/Bonaldo) w swej ciekawej formie ukrywa dodatkowy potencjał: można zmienić go... w szezlong. Cena: od 7.000 do 9.800 zł (w zależności od obicia).

' title=
fot. CasaNova

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH