Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Formanowa

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 04 paź 2010 12:28 (aktualizacja: 30 gru 2013 19:18)

Wielofunkcyjne leżanki

Leżanka to mebel ekskluzywny. We wnętrzu staje się jego ozdobą, z uwagi na interesującą, choć prostą formę. Jednak szczególnie ujmuje nas komfortem wypoczynku, można na niej poleżeć, przysnąć, rozmyślać, czytać… zawsze w relaksującej pozycji.

 Szezlong Super Lounge (ROM) z chromowanymi ramami i manualną funkcją relax. Dostępny w różnych kolorach tkanin i skór. Formanowa.

Formanowa
fot. Formanowa

Szezlong Bibbi w czerwonej skórze, wyposażony w wałeczek-zagłówek i wyprofilowany tak, by uprzyjemnić wypoczynek, a nawet sen. Cena: od ok. 1.700 zł, Gala Collezione.

' title=
fot. Gala Collezione

Genni longue chair (Zanotta) to nieśmiertelny projekt Gabriele Mucchi z 1935 roku. Tapicerowany w skórze. Cena: od ok. 10.300 zł, Galeria Wnętrza.

' title=
fot. Galeria Wnętrza

Lama longue chair (Zanotta) proj. Ludovica i Roberto Palomba z 2006 roku. Stalowa rama w kolorze grafitowym. Tapicerowany w tkaninie lub skórze. Cena: od ok. 11.400 zł, Galeria Wnętrza.

' title=
fot. Galeria Wnętrza

Prostą formę szezlonga ożywia obicie w szachownicę. Do wyboru inne tapicerki: tkaniny i skóry. Cena: od ok. 2.325 zł (w tkaninie), od ok. 2.765 zł (w skórze), Inne Meble.

Inne Meble
fot. Inne Meble
 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA