• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
22 gru 2008 11:41

Wszystko o półce

Czy półka może być tak ładna, że aż chce się obok niej przystanąć, by podziwiać?

Czy półka może być tak zabawna, że na jej widok człowiek uśmiecha się pod nosem? Czy w końcu półka może stać się źródłem nowych odkryć i inspiracji? Po trzykroć TAK.
Pewnej nocy, w pokoju wyrosło drzewko... Na dodatek pełne owoców. Półka Lagobook (proj. Daniele Lago) to mebel trochę ze snów, suma wyobraźni i praktycznej dosłowności. Gdy marzenie staje się dla projektanta misją, czegóż nie zrobi on dla tak wdzięcznych „obiektów”, jakimi są książki, Lago.

Lago
fot. Lago

Regał Xeon (proj. Piotr Kuchciński) z półkami o ciekawych i nietypowych kształtach. Mebel – dzieło sztuki, będący połączeniem oryginalnego designu i wysokiej jakości. Nawet pusty wzbudzi zainiteresowanie. Stanowi część większej kolekcji, Balma.

 Balma
fot. Balma

Sztuka współczesna. Oszczędność formy. Geometria. Kolor. Szary, pomarańczowy i zielony. Półka Level (proj. Arik Levy) to wyraźne pozdrowienia dla Pieta Mondriana, Zanotta.

Zanotta
fot. Zanotta

Niczym przecinek, niczym subtelny znak na muzycznej pięciolinii. Czarny akcent na białej ścianie. Funkcjonalność o łagodnej, eleganckiej linii, i to we włoskim wydaniu, Calligaris.

Calligaris
fot. Calligaris

Dynamika i zabawa. Duet smukłych, geometrycznych regałów Cubic (proj. Gino Carollo), stworzono do przechowywania książek i płyt CD. Regały są obracane, dzięki czemu można je wykorzystać z każdej strony. Praktyczna „dekoracja”, świetna do niewielkich wnętrz, Bonaldo.

Bonaldo
fot. Bonaldo

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Ewka, 2009-04-01 17:58:17

    Czerwony ślimak Kartella jest niesamowity, ergonomia wtóruje estetyce ! Coś takiego na ścianie musi bosko wyglądać.

POLECAMY W SERWISACH