Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Ekorness

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 11 marz 2009 23:06 (aktualizacja: 19 gru 2008 13:00)

Wybierz razem z nami wygodny fotel do biurka

Chwile relaksu z książką czy długie godziny przy komputerze zwykle spędzamy w fotelu. Warto więc zatroszczyć się o to, by był ergonomiczny i wygodny. Ważne jest też by pasował do charakteru wnętrza, w którym ma zaistnieć. Co oprócz strony estetycznej powinniśmy wziąć pod uwagę wybierając fotel do domowego gabinetu?

Jak „w drugiej skórze”. Krzesło Linus (proj. Piotr Kuchciński) zostało zainspirowane sylwetką siedzącego człowieka. To wyjątkowy fotel, do wnętrz o wyrazistym charakterze. Można go dopasować do kolorystyki gabinetu i stworzyć unikalny model. Producent oferuje szeroki wybór rodzajów i kolorów materiału obiciowego. Cena: od ok. 1.244 zł, PROFIm.

Profim
fot. Profim

Design na życzenie. Salida to linia foteli i krzeseł biurowych (Proj. D. Figueroa) o bardzo nowoczesnym i wysmakowanym wzornictwie, a przy tym dostosowująca się do kaprysów klienta. Do wyboru mamy szeroką kolorystykę tkanin obiciowych i różne wersje podłokietników. Można też zdecydować się na zagłówek (lub z niego zrezygnować). Tak powstaje fotel dopasowany do potrzeb użytkownika i stylistyki jego gabinetu. Cena: od ok. 2.147zł do 3.904 zł (w zależności od opcji i wykończeń), abc Formy Siedzenia.

abc Formy Siedzenia
fot. abc Formy Siedzenia

Wiele funkcji w delikatnej formie. Nowoczesne krzesło biurowe Sedna (Proj. J. L. Iratzoki), zaskoczy nas swoimi możliwościami. Prosta forma mebla „ukrywa” wiele mechanizmów i rozwiązań, które zapewniają komfort użytkowania. Skonstruowany zgodnie z zasadami ergonomii, posiada: wysokie oparcie, zagłówek, mechanizm synchroniczny, regulowane podłokietniki z nakładką soft-touch. Cena: ok 1.582 zł, PROFIm.

PROFIm
fot. PROFIm

WASZE KOMENTARZE (4) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA