Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Chociaż obszerna sofa narożna Monna jest w typowo damskim kolorze, zapewni wygodę podczas oglądania meczu nie jednemu mężczyźnie. Fot. Istikbal.

Chociaż obszerna sofa narożna Monna jest w typowo damskim kolorze, zapewni wygodę podczas oglądania meczu nie jednemu mężczyźnie. Fot. Istikbal.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 26 cze 2014 08:23 (aktualizacja: 27 cze 2014 13:30)

Wygodne kanapy idealne do oglądania meczu

Kiedy trwa mundial, dla kibiców – poza piłką - nic nie jest ważne. Nic poza wygodną kanapą, która amortyzuje podskoki po strzelonej bramce, a po skończonym meczu, nierzadko zapewni wygodny sen.

Jaka powinna być sofa do oglądania meczu? Przede wszystkim wielka. Nie od dziś wiadomo, że fani futbolu rzadko kiedy oglądają wyczyny – lub wypociny – ukochanej drużyny w samotności. Zazwyczaj zapraszają do domu mniej lub bardziej znanych kolegów, którzy będą wysłuchiwać komentarzy odnośnie niesłusznie przyznanego rzutu karnego, dzielić radość zwycięstwa, a kiedy trzeba – jednoczyć się w smutku po przegranym meczu. Wygodna kanapa sprawdza się także po zakończonym w telewizji widowisku. Zapewnia spokojny sen  wyczerpanemu komentowaniem do upadłego mężczyźnie, a nierzadko też współtowarzyszowi umęczonemu poblisko dwugodzinnym kibicowaniu.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA