Fotel VANK_V6

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Fotel VANK_V6
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: VANK
26 paź 2017 10:45

Wygodny fotel do pracy - zadbaj o swoje zdrowie już dziś

Znaczenie fotela używanego w pracy wzrasta proporcjonalnie do ilości czasu spędzanego przez nas przy biurku. A siedzimy coraz dłużej, bo nawet 8-9 godzin dziennie. Nad tym, jaki powinien być fotel, na którym wysiedzimy tyle godzin, pochylił się ostatnio polski zespół projektantów.

Plan był ambitny – zaprojektować fotel, który będzie sprzyjał użytkownikowi, kimkolwiek on jest. W zespole pojawiła się więc osoba bardzo wysoka, niska oraz kobieta, a każda z nich chciała, by odpowiadał on jej wymaganiom. W rezultacie VANK_V6 to fotel, który można dowolnie regulować w zakresie wysokości siedziska, jak i siły nacisku na oparcie. Z poduszką siedziska tak wyprofilowaną, że wygodnie poczują się na niej obie płcie, a także z regulowanymi podłokietnikami. W poszukiwaniu najlepszych rozwiązań zespół sięgnął do tych prostych i sprawdzonych, zwracając przy tym uwagę, by VANK_V6 można było regulować łatwo i intuicyjnie.

Dążenie do zindywidualizowania fotela wyraża się również w szerokiej możliwości dopasowania go do wystroju wnętrza. Aluminiowe elementy VANK_V6, takie jak krzyżak czy tragarz oparcia, są dostępne w 7 kolorach (żółtym, pomarańczowym, zielonym, niebieskim, beżowym, czarnym lub srebrnym). Mogą one również pozostać w kolorze polerowanego aluminium, jeśli mamy słabość do technicznego designu. Podobnie jest z siedziskiem i poduszką oparcia. Oparcie może pozostać bez niej, a wówczas uwidacznia się przezierny, geometryczny wzór, bądź też z poduszką, której podbitkę przebijającą przez oparcie kolorystycznie możemy dobrać do kolorowych elementów. Czarno-aluminiowy fotel mocno zaznacza swoją obecność, a wersja w szarościach czy pastelach, szczególnie ta z ażurowym oparciem, wydaje się lżejsza i łagodniejsza, jak z delikatnej koronki.

Fotel VANK_V6 formą nawiązuje do dynamicznych linii sportowych samochodów. Jest na wskroś nowoczesny, ale przede wszystkim bardzo wygodny. I trwały! Jest to zasługą zastosowania aluminium. Materiału, który od jakiegoś czasu odkrywa również świat motoryzacji. W dodatku – ponieważ pochodzi on w 100% z recyklingu – aluminium decyduje o tym, że fotel VANK_V6 oparty jest o ekologiczną technologię.

Więcej informacji znajdziesz na: www.vank.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH