Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

W skąpanym w szarościach salonie biokominek z otwartym paleniskiem zamontowano na ścianie wyłożonej lustrami. Dzięki temu zabiegowi wydaje się, iż zainstalowano go na środku pomieszczenia. Projekt: Magadalena Smyk. Fot. Bartosz Jarosz.

W skąpanym w szarościach salonie biokominek z otwartym paleniskiem zamontowano na ścianie wyłożonej lustrami. Dzięki temu zabiegowi wydaje się, iż zainstalowano go na środku pomieszczenia. Projekt: Magadalena Smyk. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 07 paź 2015 13:11 (aktualizacja: 09 paź 2015 10:24)

Biokominek w salonie. Galeria zdjęć

Czy można mieć kominek w bloku? Oczywiście. W tej roli doskonale sprawdzą się biokominki. Zobaczcie jak prezentują się w polskich domach.

Biokominek jest produktem prostym, ekonomicznym i całkowicie bezpiecznym w użytkowaniu. Przyjazna środowisku technologia spalania zapewnia, iż podczas użytkowania nie jest wytwarzany dym, spaliny ani popiół – sprawiając tym samym, iż każdy biokominek jest zarówno piękną ozdobą, jak i w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem.

Biokominek to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą cieszyć się żywym ogniem we własnym domu, nie mając jednak instalacji kominowej. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych kominków. Stworzona do wszelkiego typu pomieszczeń, zachwyca żywym ogniem bez konieczności skomplikowanego montażu.

Biokominek to nowatorskie rozwiązanie pozwalające cieszyć się z uroku prawdziwego ognia w każdym zasadzie pomieszczeniu. Nie wymaga on bowiem podłączenia do instalacji kominowej, a jego konstrukcja i mobilny charakter sprawiają, iż można według uznania zmieniać jego usytuowanie. Będąc ciekawą alternatywą dla tradycyjnego kominka, stanowi przede wszystkim niepowtarzalny element aranżacji wnętrz.

W bogatej ofercie biokominków każdy może znaleźć coś dla siebie. Wśród proponowanych wzorów można odnaleźć zarówno modele biokominków nawiązujących swą stylistyką do klasycznych wzorców tradycyjnych kominków, poprzez zainspirowane nowoczesną formą ich wariacje, aż do całkiem designerskich pomysłów.

Obok gotowych do montażu biokominków wolno stojących, wiszących czy przyściennych, producenci oferują także wkłady do zabudowy, które można zaaranżować w najbardziej wyszukany sposób.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA