W skąpanym w szarościach salonie biokominek z otwartym paleniskiem zamontowano na ścianie wyłożonej lustrami. Dzięki temu zabiegowi wydaje się, iż zainstalowano go na środku pomieszczenia. Projekt: Magadalena Smyk. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

W skąpanym w szarościach salonie biokominek z otwartym paleniskiem zamontowano na ścianie wyłożonej lustrami. Dzięki temu zabiegowi wydaje się, iż zainstalowano go na środku pomieszczenia. Projekt: Magadalena Smyk. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
12 paź 2014 13:43

Biokominek w salonie. Zobacz pomysły projektantów

Marzysz o kominku, ale mieszkasz w bloku? Biokominek to rozwiązanie stworzone właśnie dla Ciebie. Zobacz jak prezentuje się w salonie.

Biokominek to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą cieszyć się żywym ogniem we własnym domu, nie mając jednak instalacji kominowej. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych kominków. Stworzona do wszelkiego typu pomieszczeń, zachwyca żywym ogniem bez konieczności skomplikowanego montażu. Poza tym świetnie się prezentuje w salonie, sypialni, a nawet łazience. Jak zatem działa biokominek?

Biokominek to nowatorskie rozwiązanie pozwalające cieszyć się z uroku prawdziwego ognia w każdym zasadzie pomieszczeniu. Nie wymaga on bowiem podłączania do instalacji kominowej, a jego konstrukcja i mobilny charakter sprawiają, iż można według uznania zmieniać jego usytuowanie. Będąc ciekawą alternatywą dla tradycyjnego kominka, stanowi przede wszystkim niepowtarzalny element aranżacji wnętrz.

W bogatej ofercie biokominków każdy może znaleźć coś dla siebie. Wśród proponowanych wzorów można odnaleźć zarówno modele biokominków nawiązujących swą stylistyką do klasycznych wzorców tradycyjnych kominków, poprzez zainspirowane nowoczesną formą ich wariacje, aż do całkiem designerskich pomysłów.

Obok gotowych do montażu biokominków wolnostojących,  wiszących czy przyściennych, producenci oferują także wkłady do zabudowy, które można zaaranżować w najbardziej wyszukany sposób.

Biokominek jest produktem prostym, ekonomicznym i całkowicie bezpiecznym w użytkowaniu. Całkowicie przyjazna środowisku technologia spalania zapewnia, iż podczas użytkowania nie jest wytwarzany dym, spaliny ani popiół – sprawiając tym samym, iż każdy biokominek jest zarówno piękną ozdobą, jak i w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH