Grzejnik dekoracyjny Zehnder Roda. Fot. Zehnder

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Grzejnik dekoracyjny Zehnder Roda. Fot. Zehnder
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Zehnder
21 kwi 2017 14:11

Grzejniki dekoracyjne: wyjątkowe modele do każdego wnętrza

Nowoczesne grzejniki pełnią dziś już nie tylko funkcję grzewczą. Stanowią także piękną dekorację wnętrza.

Marka Zehnder ma w swoim dorobku wyprodukowanie pierwszego w historii ogrzewnictwa grzejnika stalowego. Obecnie jest to drugi na świecie, co do wielkości obrotu, koncern produkujący grzejniki. Zapewnia ogrzewanie do każdego rodzaju pomieszczenia, a szczególnie dużo możliwości oferuje ramach grzejników pokojowych. Zehnder dba nie tylko uzyskanie komfortu cieplnego, ale pozwala również nadać wyjątkowy wygląd salonowi, jadalni, sypialni czy pokojowi dziecka.

Klasyk żeberkowy

Z początkiem roku do 60 kolorów standardowego zestawu barw Zehnder Charleston dołączyła nowa odmiana popularnej wersji Technoline (lakier bezbarwny) - w macie oraz modnej powierzchni młotkowanej - miedź i czerń. Tegoroczną nowością jest wersja w 100% elektryczna ze sterownikiem czasowym. Grzejnik ten od ubiegłego roku produkowany jest w technologii LaZer made, czyli innowacyjną metodą spawania wiązką lasera grzejników członowych. Wyznacza ona zupełnie nowe standardy jakościowe i technologiczne w zakresie precyzji, jakości i walorów funkcjonalnych. Zehnder Charleston przybiera przeróżne formy, dostosowane do projektu i pomieszczenia, m.in. łukowe, kątowe, czy jako ławeczka.

Kompleksowa, elastyczna oferta grzejników pokojowych

Nową, efektywną cenowo odsłonę tzw. „ścian grzewczych” Zehndera (grzejników panelowych) reprezentuje nowoczesny, dopracowany wygląd Zehnder Roda. Dostępny jest zarówno w wersji pionowej, jak i poziomej. Lekkość i transparentność to cechy charakterystyczne grzejnika Zehnder Excelsior. To model idealny do wykonywania wersji specjalnych. Możliwe jest uzyskanie różnych odstępów między elementami, co z punktu widzenia optyki i dopasowania mocy stanowi o jego elastyczności.

Zehnder Kleo to produkt z segmentu grzejników elementowych, który z łatwością wpisuje się w różne style wnętrz. Również Zehnder Metropolitan, o nowoczesnym płaskim froncie, występuje w wersji łazienkowej i pokojowej, podobnie jak gładka, usytuowana wertykalnie, stalowa powierzchnia grzejnika Zehnder Fina.

Konwekcja - naturalne i przytulne ciepło

W zakresie grzejników konwektorowych Zehnder oferuje rozwiązania kanałowe oraz wolnostojące (stalowe i z wymiennikami aluminiowo-miedzianymi). Zehnder Terraline ma wersję z konwekcją naturalną lub wymuszoną wentylatorami. Występuje także z nawiewem świeżego powietrza z systemu rekuperacji Zehnder Comfosystem. 

Wolnostojące, niskie grzejniki Zehnder Stana oprócz wysokiej mocy i atrakcyjnego wyglądu dysponują największym spotykanym na rynku typoszeregiem. Umieszczenie konwektora w pobliżu okien tworzy barierę cieplną, przeciwdziałającą schładzaniu i zapewniającą przyjemne, odczuwalne ciepło.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH