Grzejnik Royal OR z lustrem. Wykonany z naturalnego kamienia Olykale, ręcznie rzeźbiony i malowany, patynowany przez artystów na południu Francji. Fot. Cinier.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Grzejnik Royal OR z lustrem. Wykonany z naturalnego kamienia Olykale, ręcznie rzeźbiony i malowany, patynowany przez artystów na południu Francji. Fot. Cinier.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
12 marz 2014 14:50

Grzejniki do pokoju: przeglądamy najbardziej dekoracyjne modele

Czy grzejnik może zastąpić obraz w salonie? Czemu nie! Zobaczcie grzejniki, które nie tylko ogrzeją, ale i ozdobią wnętrze swoim wzorem, kolorem lub formą.

 • Grzejniki dekoracyjne - wydajne i ładne

  Obecnie oferta rynkowa grzejników dekoracyjnych jest bardzo zróżnicowana. Posiadanie grzejnika rurkowego w łazience stało się już standardem. W innych pomieszczeniach nadal królują typowe grzejniki płytowe. Jednakże rynek oferuje coraz więcej inspirujących rozwiązań, nie tylko do łazienek, ale także do pomieszczeń innego przeznaczenia, jak salony, sypialnie i korytarze. Są to produkty o wyszukanych kształtach, indywidualnie dobranej kolorystyce i wielu dodatkowych funkcjach, które wpływają na komfort użytkowania.

  Współczesne modele grzejników poza wyjątkowym designem bardzo dobrze realizują także ideę przekazywania ciepła. Popularne grzejniki płytowe i żeberkowe możemy teraz zastąpić grzejnikami dekoracyjnymi. Piękny i funkcjonalny design to jednak nie wszystko. Przy doborze grzejników liczy się także odpowiednia moc. Wielu producentów posiada w swej ofercie bardzo wydajne, a ich ciekawy design świetnie sprawdza się w pomieszczeniach o bardzo różnej stylistyce. Dostępne na rynku wersje podokienne, pionowe czy nawet narożne grzejników w bardzo bogatej gamie kolorów do wyboru, stwarzają wiele nowych, inspirujących możliwości kompleksowego kształtowania pomieszczeń.

  Agata Lisowska, Terma Technologie

WASZE KOMENTARZE (6)

DODAJ KOMENTARZ
 • Anna , 2016-06-23 10:42:18

  Mam trzy grzejniki dekoracyjne i na ten moment jestem zadowolona.
 • pampunia, 2016-05-18 12:56:36

  Ja mam dwa dekoracyjne i sobie chwalę. kupiłam tu i nie mogę złego słowa powiedzieć. Co prawda mam łazienkowy ozdobny i w kuchni drugi - co może być jako tablica do pisania. Grzeją dobrze, wyglądają ładnie :)
 • Gość, 2015-07-21 15:23:40

  Co to za firma ma takie grzejniki dekoracyjne?
 • ela, 2015-07-02 17:15:43

  Znajoma ma grzejniki dekoracyjne. Mają taki panel przedni który można łatwo ściągać. A na nim drukuje się jaką chce się grafikę. Ciepło ukryte pod postacią lustra, obrazu lub nowoczesnej grafiki jest rzadkim widokiem w naszych domach.
 • Ika89, 2015-05-28 14:24:17

  Fajnie wyglądają te grzejniki ale w klasycznym stylu dworkowym w jakim lubię mieszkać i przy kominku obudowanym kaflami ceramicznymi najlepszym rozwiązaniem okazał się grzejnik kanałowy Verano przykryty kratką drewnianą dopasowaną do parkietu z dębu.
 • Olga, 2015-04-25 10:43:24

  Moim zdaniem takie grzejniki nie koniecznie się sprawdzają. Ja wolałabym grzejniki kanałowe, które są sprytnie ukryte, a ściany wykorzystać na inne dekoracje.

POLECAMY W SERWISACH