Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Grzejnik Royal OR z lustrem. Wykonany z naturalnego kamienia Olykale, ręcznie rzeźbiony i malowany, patynowany przez artystów na południu Francji. Fot. Cinier.

Grzejnik Royal OR z lustrem. Wykonany z naturalnego kamienia Olykale, ręcznie rzeźbiony i malowany, patynowany przez artystów na południu Francji. Fot. Cinier.
  • Autor: Justyna Łotowska
  • 12 marz 2014 14:50 (aktualizacja: 13 marz 2014 08:03)

Grzejniki do pokoju: przeglądamy najbardziej dekoracyjne modele

Czy grzejnik może zastąpić obraz w salonie? Czemu nie! Zobaczcie grzejniki, które nie tylko ogrzeją, ale i ozdobią wnętrze swoim wzorem, kolorem lub formą.

  • Grzejniki dekoracyjne - wydajne i ładne

    Obecnie oferta rynkowa grzejników dekoracyjnych jest bardzo zróżnicowana. Posiadanie grzejnika rurkowego w łazience stało się już standardem. W innych pomieszczeniach nadal królują typowe grzejniki płytowe. Jednakże rynek oferuje coraz więcej inspirujących rozwiązań, nie tylko do łazienek, ale także do pomieszczeń innego przeznaczenia, jak salony, sypialnie i korytarze. Są to produkty o wyszukanych kształtach, indywidualnie dobranej kolorystyce i wielu dodatkowych funkcjach, które wpływają na komfort użytkowania.

    Współczesne modele grzejników poza wyjątkowym designem bardzo dobrze realizują także ideę przekazywania ciepła. Popularne grzejniki płytowe i żeberkowe możemy teraz zastąpić grzejnikami dekoracyjnymi. Piękny i funkcjonalny design to jednak nie wszystko. Przy doborze grzejników liczy się także odpowiednia moc. Wielu producentów posiada w swej ofercie bardzo wydajne, a ich ciekawy design świetnie sprawdza się w pomieszczeniach o bardzo różnej stylistyce. Dostępne na rynku wersje podokienne, pionowe czy nawet narożne grzejników w bardzo bogatej gamie kolorów do wyboru, stwarzają wiele nowych, inspirujących możliwości kompleksowego kształtowania pomieszczeń.

    Agata Lisowska, Terma Technologie

WASZE KOMENTARZE (6) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA