Grzejnik Aurora z lustrem. Fot. Luxrad

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Grzejnik Aurora z lustrem. Fot. Luxrad
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
06 wrz 2017 13:56

Grzejniki we wnętrzu: funkcjonalne i dekoracyjne

Wybierając elementy wyposażenia do mieszkania – salonu, łazienki, kuchni czy przedpokoju staramy się, aby były one przede wszystkim funkcjonalne i dobrze prezentowały się w naszym wnętrzu.

Tym bardziej jeśli nie mamy dużej przestrzeni do wykorzystania. Dlatego coraz więcej osób stara się znaleźć produkt, który łączy w jednym elemencie kilka funkcji. Idąc tą myślą marka Luxrad postanowiła w innowacyjny sposób zestawić ze sobą kilka funkcji tak, aby ich produkty były funkcjonalne i zarazem prezentowały się dobrze w każdym pomieszczeniu.

Do tej pory myślenie o takich elementach mieszkania, jak np. grzejnik, ograniczało się do pomysłu, gdzie ewentualnie go umieścić. Głównie zależy nam, aby znajdował się w pokoju, bo jest taka konieczność, ale jednocześnie - nie rzucał się zanadto w oczy i nie psuł ogólnego charakteru danego pomieszczenia.

TU znajdziesz wyjątkowe propozycje grzejników dekoracyjnych:

Na szczęście coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że to co wydaje się być element obligatoryjnym może stać się czymś wyjątkowym w bardzo prosty sposób. Dlatego marka Luxrad stworzyła grzejniki, które są nie tylko źródłem ciepła, ale również dekoracyjnym oświetleniem czy lustrem jednocześnie.

A gdyby tak grzejnik i lustro połączyć w jedno…

No właśnie! Wśród nas są osoby, które mają wąski przedpokój bądź małą łazienkę, a może po prostu chcą, aby grzejnik w sypialni był również elementem wystroju wnętrza? Idealnym rozwiązaniem może być wykorzystanie grzejnika z lustrem. Tutaj idealnie sprawdzą się modele Aurora z lustrem, Vitro z lustrem lub Niagara z lustrem.

W holu nie tylko ogrzeją przestrzeń, ale dzięki umieszczeniu grzejnika na drodze do drzwi, pozwoli tym zabieganym na ostatnie „mrugnięcie okiem” przed wyjściem z domu. Umieszczając go w łazience, oprócz oczywistego zastosowania pozwoli na oszczędzenie miejsca – nie musimy osobno kupować lustra. Wykorzystując model z lustrem w sypialni, rozjaśnimy nim pokój ze względu na odbijanie promieni słonecznych, gdzie sam grzejnik takiej możliwości nie ma.

Grzejnik, oświetlenie i dekoracja

W każdym domu chcielibyśmy, aby było przytulnie i rodzinnie - idealnym elementem, aby nadać pomieszczeniu klimat jest odpowiednie oświetlenie, dlatego marka Luxrad w swoich projektach posunęła się o krok dalej i połączyła funkcję grzewczą z oświetleniową, nie zapominając o dobrym wzornictwie. Niagara LED to wyjątkowy i nowoczesny grzejnik stalowy z osłoną ze szkła hartowanego i oświetleniem LED.

Podświetlone szkło z wieloma dostępnymi iluminacjami wyróżnia go spośród innych dostępnych na rynku. Sterowane pilotem stopnie jasności oraz rodzaje barw pozwalają na zależną od nastroju i potrzeb personalizację produktu. Zamontowane diody typu RGB świecą trzema podstawowymi kolorami: czerwonym, zielonym i niebieskim.

Najciekawsze jest mieszanie się kolorów podstawowych przez co otrzymujemy praktycznie nieskończenie wiele innych barw. Światło można również wyłączyć. Grzejnik ten posiada kilkanaście wzorów graficznych, można jednak wykonać indywidualny projekt i dopasować go do własnych potrzeb oraz wnętrz, w których będzie zainstalowany. Niagara LED to idealny przykład produktu łączącego w sobie funkcje grzewczą, oświetleniową i dekoracyjną z możliwością korzystania nie tylko w okresie zimowym. W ofercie dostępny jest również model Vitro LED, który połączył w sobie dobre wzornictwo z funkcjonalnością.

Dla każdego kto się urządza ważne jest coś innego. Warto jednak zwrócić uwagę na rozwiązania „2w1”. Po pierwsze ze względu na funkcjonalność, po drugie z ekonomicznego punku widzenia. Nie musimy kupować dwóch produktów a jeden, zaoszczędzając tym samym miejsce w pomieszczeniu. Najważniejsze jest jednak to, aby produkt, na który się zdecydujemy spełniał swoją funkcję i po prostu się podobał.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH