Niezwykle efektowny wiszący kominek o smukłej formie zajął naczelne miejsce w salonie. Fot. Focus/Koperfam, kominek Slimfocus.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Niezwykle efektowny wiszący kominek o smukłej formie zajął naczelne miejsce w salonie. Fot. Focus/Koperfam, kominek Slimfocus.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
05 kwi 2016 13:18

Nowoczesny pokój - udekoruj go kominkiem

Kominek w salonie to nie tylko źródło ciepła. To również - a może wręcz przede wszystkim - istotny element dekoracyjny.

Kominek może idealnie podkreślić aranżację nowoczesnego salonu. Odpowiednio zlokalizowany będzie aranżacyjną kropką nad "i", uzupełniając wystrój całego wnętrza. Pozwolić mogą sobie na niego zarówno właściciele domów, jak i mieszkań w blokach - na rynku jest bowiem ogromny wybór biokominków, których nie trzeba podłączać do komina. 

Producenci oferują kominki designerskie, o nietuzinkowym wzornictwie, które mogłyby śmiało pretendować do miana dzieł sztuki. Imponująco w salonie prezentują się np. kominki wiszące, które mogą przyjąć centralne miejsce w pomieszczeniu.

Efektowne są również kominki "na przestał", których palenisko przeszklone jest z dwóch przeciwległych stron. Zamontowane w ściankach działowych pozwalają podziwiać żarzący się w kominku ogień z poziomu dwóch pomieszczeń. Kominki narożne z kolei będą pięknym elementem łączącym dwa graniczące ze sobą pomieszczenia.

Dużą dowolność aranżacyjną oferują biokominki, które możemy ustawić nawet w centrum salonu na podłodze lub powiesić choćby na ścianie. Ich wzornictwo jest przy tym delikatne i bardzo na czasie. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH