Grzejnik Delta Laserline. Fot. Purmo

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Grzejnik Delta Laserline. Fot. Purmo
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
15 maj 2017 15:40

Remont mieszkania: nowoczesne i funkcjonalne grzejniki

Przyszła wiosna, a wraz z nią czas na remonty i liftingi wnętrz. Jeżeli planowana przez nas metamorfoza domu obejmuje montaż nowych grzejników, to bardzo dobrą propozycją są grzejniki kolumnowe, które poprawią zarówno estetykę pomieszczenia, jak i komfort jego użytkowania.

Grzejniki Purmo Delta wyróżniają się wyjątkową trwałością dzięki zastosowaniu w procesie produkcji innowacyjnej technologii. Wszystkie ich części połączone są ze sobą całkowicie laserowo, co zapewnia stuprocentową jednorodność materiału i sprowadza do absolutnego minimum ryzyko powstania korozji. Pod względem designu modele te przypominają z kolei tradycyjne grzejniki żeliwne, wprowadzając do pomieszczenia klasyczny szyk i elegancję.

Sztandarową pozycją w ofercie grzejników kolumnowych Purmo jest Delta Laserline. W jego wyglądzie uwagę przyciąga przede wszystkim charakterystyczny kształt kolumn zewnętrznych o profilu zbliżonym do litery „D”, któremu modele Purmo Delta zawdzięczają swoją nazwę. Takie rozwiązanie gwarantuje większą powierzchnię oddawania ciepła w porównaniu z kolumnami o przekroju kołowym. Co istotne, konstrukcja grzejnika zdecydowanie ułatwia czyszczenie urządzenia z kurzu, a w konsekwencji sprawia, że Delta Laserline celująco zdaje egzamin w pokoju alergika. 

Z kolei Delta Bar to grzejnik, który bardzo dobrze odnajdzie się również w roli bufetu. Jego zalety z pewnością docenimy podczas różnego rodzaju domowych uroczystości – ułatwi nam serwowanie przekąsek i napojów. W przypadku kuchni otwartej na salon lub jadalnię, Delta Bar wykorzystywany jest powszechnie jako element dzielący pomieszczenie na strefy użytkowe. Model dostępny jest w 2 wysokościach (940 i 1050 mm) oraz 3 długościach (720, 920 i 1120 mm).
Dodatkowym atutem grzejników z linii Delta jest możliwość wyboru wariantu kolorystycznego urządzenia. Do dyspozycji mamy szeroką paletę kolorów RAL, a także kolory specjalne.

 

 

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH