• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
20 lis 2012 14:19

Rozmowy przy kominku ...

...Tyle, że nieco mniej tradycyjnym, wcale nie będą mniej ciekawe. Biokominek sprawdzi się w tej roli doskonale. A do tego pięknie zaprezentuje się w każdym wnętrzu.

Biokominek Baby Bubble I na etanol, ze stali lakierowanej. Proj. Andrea Crosetta. Dostępny w palecie 200 różnych kolorów. Cena: od ok. 9.040 zł, Antrax/LAB.

' title=
fot. Antrax/LAB

Quat to niewielki biokominek do montażu w ścianie. Pokryty jest farbą proszkową w kolorze czarnym. W skład wyposażenia wchodzi: prostokątny pojemnik na biopaliwo i rączka regulująca do pojemnika. Cena: ok. 500 zł, Kratki.pl.

' title=
fot. Kratki.pl

Biokominek Charlie satyna dostępny także w kolorach: złoto i miedź galwaniczna, szlifowany i czarny. Może być wieszany na ścianie lub montowany we wnęce lub na specjalnie zbudowanym w do tego celu elemencie dekoracyjnym wystającym ze ściany. Cena: ok. 870 zł, Kratki.pl.

' title=
fot. Kratki.pl

Biokominek Baby Bubble O na etanol, ze stali lakierowanej. Proj. Andrea Crosetta. Dostępny w palecie 200 różnych kolorów. Cena: od ok. 9.040 zł, Antrax/LAB.

' title=
fot. Antrax/LAB

Stojący biokominek Pyramid o kształcie piramidy wykonany ze szkła o gr. 10 mm i metalu w różnych kolorach. Wyposażony w rolki do łatwego przesuwania. Moc max 3,5 kW, zbiornik 1,8 l, czas pracy min. 5 h. Cena: ok. 6.500 zł, Altro Fuoco/Globter.

' title=
fot. Altro Fuoco/Globter

Wolno stojący biokominek Moog w minimalistycznym stylu. Dostępny także w innych kolorach. Moc max 4,5 kW, zbiornik 1,8 l, czas pracy min. 4 h. Cena: od ok. 4.000 zł, Altro Fuoco/Globter.

' title=
fot. Altro Fuoco/Globter

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Arek, 2012-11-26 09:28:05

    Bardzo ciekawe rozwiązania. Jestem zwolennikiem nowych możliwości, cenię sobie dobry design i nowoczesność. Podoba mi się Baby Bubble O. My razem z żoną zainwestowaliśmy w Coffee Fire Long Planiki. Też jesteśmy zadowoleni.

POLECAMY W SERWISACH