Narty jako wieszak do przedpokoju? Czemu nie! Taki oryginalny wieszak można zrobić samodzielnie, np. przy pomocy narzędzi marki Bosch. Taka niezwykła, ale praktyczna dekoracja zaskoczy wszystkich gości! Fot. Bosch.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Narty jako wieszak do przedpokoju? Czemu nie! Taki oryginalny wieszak można zrobić samodzielnie, np. przy pomocy narzędzi marki Bosch. Taka niezwykła, ale praktyczna dekoracja zaskoczy wszystkich gości! Fot. Bosch.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Joanna Buharewicz
27 lut 2015 15:20

Aranżacja przedpokoju – postaw na oryginalne wieszaki

Wystrój przedpokoju nie musi być nudny. Zobaczcie jak urozmaicić strefę wejścia za pomocą oryginalnych i praktycznych wieszaków.

Przedpokój to często miejsce niedopieszczone pod względem oryginalnego wystroju. Najczęściej zależy nam, żeby był przede wszystkim praktyczny i w miarę przestronny. Dlatego typowe przedpokoje wyglądają bardzo podobnie i dość nudno: szafa i szafka na buty, czasem tradycyjny wieszak naścienny lub stojący.

Tymczasem strefa wejścia to wizytówka całego mieszkania. Jeśli nie stać nas na piękne meble dedykowane do tej przestrzeni lub po prostu nie mamy na nie miejsca, warto odrobinę zaszaleć i sprawić, żeby przedpokój był nie tylko praktyczny, a także nietuzinkowy. Z pomocą przy jego oryginalnej aranżacji przyjdą najpowszechniejsze w tym pomieszczeniu – bo najbardziej potrzebne – wieszaki na odzież wierzchnią.

To właśnie wieszaka wypatrujemy zaraz po przyjściu do czyjegoś domu czy mieszkania. Oryginalne wzory, które prezentujemy w naszym przeglądzie pomogą nietypowo zaaranżować strefę wejścia i niejednokrotnie zaskoczyć gości zabawnym lub designerskim wyglądem.

Sklepy i młodzi projektanci oferują mnóstwo interesujących wzorów wieszaków naściennych i stojących. Wśród nich znajdą się wieszaki bazujące na tradycyjnych kształtach, jak również zupełnie fantazyjne propozycje, np. w kształcie ptaków siedzących na przewodach czy ludzików wędrujących po ścianie. Niektórzy proponują nawet samodzielne wykonanie takiego praktycznego, ale zaskakującego wieszaka, np. z sanek czy nart!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH