• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
04 gru 2012 13:32

Ciepło, coraz cieplej!

Przed nami coraz zimniejsze dni i noce. Jak się przygotować na zimową niepogodę? Zadbać o ciepło w domu, otoczyć się wszystkim, co przytulne, zrobić zapas aromatycznej herbaty i nastrojowych świec.

Chcesz cieszyć się domowym ciepłem? Zacznij od podstaw! I pomyśl o energooszczędnych oknach. My polecamy te z oferty austriackiej firmy Internorm. Wszystkie zestawy okienne z jej katalogu spełniają kryteria pozwalające na zastosowanie ich w domach energooszczędnych, a wiele modeli nadaje się także do zastosowania w budownictwie pasywnym. Dzięki nowoczesnemu minimalistycznemu designowi mają również świetny wygląd. Wycena indywidualna, Internorm.

' title=
fot. Internorm

Biokominek z serii Bravo 2 – dla tych, którzy marzą o jesiennych wieczorach przy trzaskającym ogniu, a nie mogą sobie pozwolić na tradycyjny kominek. Kolor: złoto galwaniczne. Cena: ok. 770 zł, Kratki.

' title=
fot. Kratki

Wygodna pufa Lob Design wygląda jakby wydziergano ją na drutach, a ciepła i miękka w dotyku dzianina wprost zaprasza, by na niej przysiąść. Cena: ok. 399 zł, Duka.

' title=
fot. Duka

Leżąca lampa? Dlaczego nie! Convallaria jest wykonana z filcu, a więc ciepła w dotyku, zaś dzięki nastrojowemu oświetleniu wprowadzi miłą atmosferę w czasie jesiennych wieczorów. Cena: ok. 299 zł, Deco24.

' title=
fot. Deco24

Szklane lampiony z roślinnym wzorem – świetnie się sprawdzą na stole, a nawet na tarasie. Cena: od ok. 25 zł, Home&You.

' title=
fot. Home&You
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH