Tapeta ścienna Cordonne z kolekcji Lara Costafreda przeniesie nas prosto do tropikalnej dżungli. Modny malarski efekt! Fot. Cordonne.

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Tapeta ścienna Cordonne z kolekcji Lara Costafreda przeniesie nas prosto do tropikalnej dżungli. Modny malarski efekt! Fot. Cordonne.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
16 marz 2016 15:22

Dzień Św. Patryka! Najpiękniejsze pomysły na zielone aranżacje!

Grasz z nami w zielone? Z okazji Dnia Św. Patryka przedstawiamy najciekawsze pomysły na ściany w pokoju z zielenią w roli głównej. Może czas już przygotować dom na wiosnę?

Odcieni zieleni oraz połączeń kolorystycznych z jej udziałem jest mnóstwo. Tak wiele, że nierzadko ciężko nam nawet podjąć najprostszą decyzję co do zastosowania tego koloru we wnętrzu. Czy jednak warto bać się intensywnych kolorów i zawsze stawiać na "bezpieczne" szarości, beże i brązy? Zachęcamy do odważnych decyzji. Odpowiednio dobrana i z umiarem zastosowana zieleń może stać się prawdziwą ozdobą naszego salonu. Zwłaszcza jeśli umiejętnie zestawimy ją z innymi kolorami. W naszej "zielonej" galerii polecamy dzisiaj piękne wzory na ściany. Coś dla siebie odnajdą miłośnicy stylowych wzorów, klasycznych printów, ale i nowoczesnych pomysłów. Zapraszamy do obejrzenia naszych propozycji!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH