Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Designers Guild

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 21 kwi 2009 20:17 (aktualizacja: 23 sty 2014 08:46)

Ozdabiamy okna

Spraw by twoje okno oglądane z zewnątrz czy od środka sprawiało zniewalające wrażenie, bo przecież nie tylko my chcemy wyglądać modnie i stylowo.

Nasz dom, a okna przede wszystkim, w starannie i z rozmysłem skrojonym ubiorze, rozbłysną w pełni. Otoczenie, w jakim będą brylowały, musi być równie szykowne. To, czy bedzie to coś tradycyjnego, czy bardziej ekstrawaganckiego, zależy już tylko od ciebie.

Fot. Designers Guild
Fot. Designers Guild

 

Dobierając tkaninę do wnętrza, możemy pozwolić sobie na wprowadzenie zamiast spokojnych, jednolitych brązów, efektownych wzorów, np. w kolorze czerwieni. Po takiej “operacji” musimy jednak przyjrzeć się uważnie, czy pozostałe, obecne we wnętrzu tkaniny i desenie, także nie wymagają zmian, Italvelutti.

Italvelutti
fot. Italvelutti

Lśniąca, efektowna tkanina zasłonowa Laurito (Romo – Grandis) idealnie skomponowała się z tkaniną w pasy Ottavio (Romo – Piemonte) na kanapie, Laurito – ok. 595 zł/mb, Ottavio – ok. 715 zł/mb, Decodore.

Decodore
fot. Decodore

Idealnym dodatkiem do takiego rodzaju zasłon, które pojawia się w stylowym wnętrzu, będzie kunsztownie wykonany karnisz o srebrnej barwie, Casavalentina, www.dekoracjeokien.pl.

Casavalentina
fot. Casavalentina

Do upinania zasłon możemy użyć niezwykle ozdobnych elementów – chociażby taśm z brązowymi i beżowymi koralikami, Decodore.

Decodore
fot. Decodore

Subtelna kolorystyka zasłon nadaje wnętrzu wystawnej elegancji i klasycznej nuty. Tkanina obiciowa na krześle została kolorystycznie do nich dopasowana, zasłony – ok. 595 zł/mb, tkanina obiciowa – ok. 496 zł/mb, Decodore.

Decodore
fot. Decodore

WASZE KOMENTARZE (5) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA