Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Przestronny salon urządzono nowocześnie z nutą glamour. Dominuje tu biel, ubrana w eleganckie formy. Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz.

Przestronny salon urządzono nowocześnie z nutą glamour. Dominuje tu biel, ubrana w eleganckie formy. Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 15 paź 2015 13:55 (aktualizacja: 23 paź 2015 14:57)

Przestronny salon. 15 pomysłów na aranżację

Przestronne wnętrza zachwycają lekkością aranżacji, dając dużą swobodę w urządzaniu. Zobaczcie jak się prezentują.

Salon to miejsce najbardziej reprezentacyjne w całym domu. Tu wypoczywamy, spędzamy chwile z rodziną, przyjmujemy gości. Przestrzeń ta musi więc nie tylko zapewniać nam oczekiwany komfort użytkowania, ale też być piękna, elegancka i wytworna.

Efekt ten zagwarantuje nam jasna kolorystyka. Naturalne beże, neutralne szarości czy eleganckie biele to kolory, które z chęcią wybieramy do naszych wnętrz. Łagodzą one urządzaną przez nas przestrzeń, a przy tym optycznie ją powiększają. Tego typu barwy idealnie sprawdzają się zarówno w małych, jak i dużych wnętrzach. I choć w przypadku dużych, przestronnych pomieszczeń zastosowanie jasnej palety barw nie jest zabiegiem koniecznym dla zoptymalizowania ich przestrzeni, to zawsze jednak uzyskany w ten sposób efekt wizualny robi wrażenie.

Jasne, spokojne kolory są idealne dla ścian naszego pokoju dziennego. Ubrane w tą barwę stanowić będą doskonałe tło dla każdej aranżacji. Łatwo do nich dobrać meble, jak i dodatki. W stonowanych barwach dobrze będą się czuły także zestawy wypoczynkowe, które doskonale stopią się z analogicznym tłem bądź też staną się odrobinę mocniejszym akcentem na tle bardzo jasnych ścian.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA