Można tu spokojnie poczytać książkę, ale też swobodnie rozmawiać z osobami, przygotowującymi w kuchni obiad lub kolację. Projekt: Beata Kruszyńska. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [16 zdjęć]

Można tu spokojnie poczytać książkę, ale też swobodnie rozmawiać z osobami, przygotowującymi w kuchni obiad lub kolację. Projekt: Beata Kruszyńska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
27 lip 2016 15:11

Salon w szarym kolorze. Najlepsze pomysły z polskich domów

Szary kolor wciąż bryluje na salonach. Zobaczcie jak prezentuje się w domach Polaków.

Salon to najbardziej reprezentacyjna część naszego domu. Warto więc jego aranżacji poświęcić nieco więcej czasu i dokładnie zaplanować wszystkie funkcje oraz dobrze przemyśleć dobór wyposażenia czy kolorystykę. I choć ta ostatnia wydaje się jedynie kwestią gustu, to przecież od odpowiedniego wyboru koloru ścian, podłóg, mebli czy dodatków zależeć będzie nasze dobre samopoczucie na co dzień.

Jeżeli pragniemy podążać za wnętrzarską modą warto postawić na szarości. Szary to najmodniejszy kolor tego roku. I choć niejednokrotnie kojarzy się z minimalistycznymi, chłodnymi wnętrzami, to przecież jest jednym z najbardziej neutralnych kolorów w całej palecie barw. Dzięki temu doskonale wtapia się w każdą aranżację. W nowoczesnej czy tradycyjnej poetyce – barwa szara odnajduje się znakomicie, dając wręcz nieograniczone możliwości do zabawy stylem, kolorem czy dodatkami.

Stąd modny salon w tym sezonie musi mieć coś szarego. Nie ważne czy będą to całe ściany, meble wypoczynkowe czy jedynie dodatki – ważne by były w odcieniach szarości. Jeżeli jeszcze nie jesteście zdecydowani, by szary kolor zagościł także w Waszym salonie, obejrzyjcie naszą galerię.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH