• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
22 paź 2012 14:31

Sposób na sąsiada

To dzięki nim wścibski sąsiad nie będzie nam zaglądał ani do salonu, ani do sypialni. Rolety pełnią dziś jednak nie tylko funkcję praktyczną, ale i dekoracyjną. Pięknie ozdobią każde wnętrze.

Mini roleta Eksplozja Barw - dzięki minimalistycznej formie, pasuje do każdego wnętrza, a wbudowany mechanizm żyłkowy pozwoli na aranżację także uchylnych okien, bezinwazyjny montaż. Cena: od ok. 39 zł, Mardom.

' title=
fot. Mardom

Rolety plisowane - dekoracja, która pomaga oszczędzać energię; latem blokuje dostęp promieni słonecznych do pomieszczenia, a zimą zatrzymuje ciepło wewnątrz domu; dostępne na zamówienie. Cena uzależniona od modelu i wymiaru, Gardinia.

' title=
fot. Gardinia

Roma - roleta rzymska łącząca materiał firanki z funkcjonalnością rolety, oferowana jako gotowy produkt z możliwością montażu na skrzydle okiennym. Cena: od ok. 180 zł, Gardinia.

' title=
fot. Gardinia

Kwiatowy raj - roleta z kolekcji Junkers, zapewnia niewielkie zaciemnienie, wykonana w 100% z poliestru, o niewielkiej kurczliwości. Cena: ok. 69,99 zł (60x195 cm), Franc Gardiner.

' title=
fot. Franc Gardiner

Zamszowy Szyk - rolety zamszowe classic, modna tkanina imitująca zamsz w ciepłej tonacji kolorystycznej, wykonana w 100% z poliestru, o niewielkiej kurczliwości, daje średnie zaciemnienie. Cena: ok. 62,99 zł (60x175 cm), Franc Gardiner.

' title=
fot. Franc Gardiner

Roleta rzymska - uszyta z tkanin Hossegr marki Toiles de Mayenne. Cena ustalana indywidualnie, SML Concept.

' title=
fot. SML Concept

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH