Baran - styl nowoczesny. Projekt: Karolina Stanek-Szadujko, Łukasz Szadujko. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Baran - styl nowoczesny. Projekt: Karolina Stanek-Szadujko, Łukasz Szadujko. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
08 marz 2016 15:27

Styl zapisany w gwiazdach. Sprawdź swój wnętrzarski horoskop

Jaki styl wnętrzarski pasuje do Ciebie i Twojego znaku zodiaku? Sprawdź swój horoskop!

Jaki styl wnętrzarski pasuje do Ciebie i Twojego znaku zodiaku? W jakim wnętrzu będziesz czuć się najlepiej? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak urządzić mieszkanie w zgodzie z własnym horoskopem, zajrzyj do wyjątkowego przewodnika, który przygotowali styliści z Westwing.pl. Znajdź swój znak i dowiedz się, jakie wnętrze najlepiej pasuje do Twojego temperamentu i upodobań.

Baran – styl nowoczesny

Barany to osoby niezwykle energiczne i zdecydowane. Cenią sobie wolność i swobodę działania. W ich życiu liczy się funkcjonalność i wygoda, a co za tym idzie – rzeczy, które łączą te dwie cechy. Osoby spod znaku Barana nie potrafią usiedzieć w miejscu, dlatego wnętrza powinny odpowiadać ich temperamentowi. W domu Barana świetnie sprawdzą się nowoczesne meble o prostych formach, a także te elementy wyposażenia, które łatwo przestawić, zmodyfikować, rozsunąć lub zsunąć.

Must-haves dla Barana

Ruchliwe i wiecznie zajęte Barany nie poświęcają dużo czasu na utrzymanie domu w czystości, dlatego przydadzą im się szafy wnękowe, pojemne komody i sprytne regały.

Byk – styl klasyczny

Byki wiedzą, czego chcą. To osoby stabilne i niezawodne. Cenią dostatnie życie, piękne przedmioty, komfort oraz wyrafinowane smaki. Bardzo dużą wagę przywiązują do percepcji dotykowej, więc jak nikt inny potrafią docenić wysokiej jakości materiały i ciekawe tekstury. Osobom spod znaku Byka bardziej niż ultranowoczesne meble i designerskie gadżety odpowiadają klasyczne sprzęty i przedmioty z historią. Najlepiej czuć się będą wśród antyków oraz ręcznie wykonanych dodatków i dekoracji.

Must-haves dla Byka

Ponieważ Byki cechuje umiłowanie do luksusu, w ich domach nie może zabraknąć eleganckich dodatków. Lustra w stylowych ramach, ręcznie tkane dywany i piękne rośliny stworzą w mieszkaniu Byka niepowtarzalny klimat.

Bliźnięta – eklektyzm

Bliźnięta to osoby ciekawe świata, bystre oraz inteligentne. Znane ze swojej podwójnej natury i charakterystycznej zmienności, nie znoszą monotonii, dlatego lubią otaczać się bogactwem wzorów, stylów i struktur.

Must-haves dla Bliźniąt

Bliźnięta są bardzo towarzyskie. Uwielbiają przyjęcia z rodziną i przyjaciółmi, dlatego w ich domach nie powinno zabraknąć wygodnych siedzisk, puf lub sof. Ważną rolę odgrywają także elementy podróżnicze: egzotyczne pamiątki, mapy, zdjęcia oraz walizki i kufry.

Rak – styl rustykalny

Raki są troskliwe i sympatyczne. Ich zainteresowania skupiają się wokół rodziny i domu. Dom jest dla Raków azylem, kryjówką przed światem zewnętrznym. Dbają o to, aby był przytulny i przepełniony rodzinną atmosferą. Osoby urodzone pod znakiem Raka lubią otaczać się przedmiotami z historią, rodzinnymi bibelotami, które mają wartość sentymentalną.

Must-haves dla Raka

Domatorom spod tego znaku spodobają się dekoracyjne meble, tkaniny i naczynia, a także wiklinowe lub rattanowe koszyki oraz szklane pojemniki na słodycze domowej roboty.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Andrzej Kuczyński, Mińsk Mazowiecki, 2016-03-11 17:50:05

    B. podobną, ale wg mnie jeszcze ładniejszą sofę oglądałem ostatnio w salonie w Warszawie. Z tego co pamiętam to była sofa o numerze 2 bo tak śmiesznie są oznakowane produkty.

POLECAMY W SERWISACH