Techniczna lampa sufitowa marki Fabbian. Fot. Fabbian.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Techniczna lampa sufitowa marki Fabbian. Fot. Fabbian.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
04 kwi 2014 12:09

Lampy i żyrandole idealne do domowego biura

Efektowny żyrandol z kryształkami czy minimalistyczna lampa w kolorze betonu? Wybór formy oświetlenia biura zależy od stylu, w jakim jest urządzone. Bez względu jednak na wygląd musi ono zapewniać optymalne oświetlenie pokój pracy.

Do efektywnej pracy niezbędne jest właściwe oświetlenie. Takie, które będzie korzystne dla naszego wzroku oraz samopoczucia, jak również wyglądu domowego biura.

Dla urody...

Wyrafinowany styl klasycznego gabinetu podkreślą obfite żyrandole zdobione złoceniami czy eleganckimi kryształkami. Równie korzystnie wyglądają skromniejsze, eleganckie modele. O  bardziej ekstrawaganckie rozwiązania mogą pokusić się właściciele nowoczesnych gabinetów. W takich biurach znakomicie prezentują się lampy wiszące o niestandardowej formie, jak i w kolorze.

...i zdrowia

Najlepiej aby światło nie męczyło naszych oczu, ale też nie działało usypiająco. Zrezygnujmy więc raczej ze światła o barwie jaskrawej i rażącej, jak również o bardzo ciepłej i przytłumionej. Najlepiej, gdy sztuczne światło żarówek łudząco przypomina dzienne. W tej roli sprawdzą się więc żarówki halogenowe – są trwałe i dają względnie białe światło.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH