• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
25 cze 2010 10:33

Lampy pod znakiem surrealizmu

Patrzysz na nie i masz ochotę zaśpiewać: "To nie do wiary! To czary-mary! Słyszę w oddali: To surrealizm, jak Salwador Dali"!

Anemone - lampa, przypominająca ukwiał, może wisieć albo leżeć - w obu przypadkach jest równie efektowna; rama metalowa i tyvek; dostępna w dwóch rozmiarach: śred. 39 cm i wys. 59,7 cm oraz śred. 38,1 cm i wys. 43,2 cm. Cena: ok. 1.164 zł (mały), ok. 1.888 zł (duży), Artecnica/zoomzoom.pl.

Artecnica/zoomzoom.pl
fot. Artecnica/zoomzoom.pl

BD Love - bardzo oryginalna i futurystyczna lampa, będąca zarazem... siedziskiem; wys. 300 cm, śred. 120 cm. Cena: ok. 9.300 zł, BD Barcelona.

BD Barcelona lampa
fot. BD Barcelona

Berga B - proj. Monika Brauntsch i Sonia Słaboń, lampa o konstrukcji opartej na klasycznej formie geometrycznej; transparentny materiał połączony z czernią, zlewa się w harmonijną całość; daje lekko przytłumione światło; do samodzielnego złożenia; polipropylen; 38x38 cm. Cena: ok. 199 zł, Kafti Design.

Kafti Design lampa
fot. Kafti Design

Big Bang - proj. Dan Black i Martin Blum, lampa, której światło "eksploduje" w pomieszczeniu; składa się z polipropylenowych elementów do samodzielnego, prostego montażu; śred. 47 cm. Cena: ok. 339 zł, Black+Blum/Fabryka Form.

Black+Blum/Fabryka Form
fot. Black+Blum/Fabryka Form

Campari Light - proj. Raffaele Celentano, abażur stworzony z prawdziwych, miniaturowych, zakapslowanych buteleczek Campari Soda, pięknie filtruje światło; każdą buteleczkę można odczepić niezależnie; wys. z kablem max. 300 cm, śred. 23 cm. Cena: ok. 1.346 zł, Ingo Maurer/zoomzoom.pl.

Ingo Maurer/zoomzoom.pl
fot. Ingo Maurer/zoomzoom.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH