Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

W urządzonym w stylu loft salonie stanęła lampa o industrialnym charakterze. Projekt: Beata Kruszyńska. Fot. Bartosz Jarosz.

W urządzonym w stylu loft salonie stanęła lampa o industrialnym charakterze. Projekt: Beata Kruszyńska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 14 gru 2015 13:20 (aktualizacja: 29 marz 2016 08:29)

Modny salon. 12 pomysłów na lampy podłogowe

Lampy podłogowe wracają do łask. Zobaczcie modne modele do salonu.

Choć era podwieszanych sufitów oraz punktowego oświetlenie montowanego w różnych miejscach trwa, coraz częściej sięgamy po lampy stojące. To dobry pomysł nie tylko na dodatkowe źródło światła, ale też ciekawą dekorację salonu.

Nowoczesne lampy podłogowe w niczym nie przypominają tych, sprzed lat, których design kojarzy się ze stylistyką retro. Wśród modnych wzorów odnajdziemy oczywiście te inspirowane klasycznym wyglądem, ale to nie one wiodą prym.

Najbardziej popularne są nowiem lampy o przeskalowanej długości, których klosz sięga nad narożnik, sofę, a nawet stoliczek kawowy. Dużym zainteresowaniem cieszą się też lampy w stylu industrialnym, których wygląd nawiązuje do fabrycznych reflektorów. Jak prezentują się w przestrzeni salonu? Obejrzyjcie naszą galerię.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA