W urządzonym w stylu loft salonie stanęła lampa o industrialnym charakterze. Projekt: Beata Kruszyńska. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

W urządzonym w stylu loft salonie stanęła lampa o industrialnym charakterze. Projekt: Beata Kruszyńska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
14 gru 2015 13:20

Modny salon. 12 pomysłów na lampy podłogowe

Lampy podłogowe wracają do łask. Zobaczcie modne modele do salonu.

Choć era podwieszanych sufitów oraz punktowego oświetlenie montowanego w różnych miejscach trwa, coraz częściej sięgamy po lampy stojące. To dobry pomysł nie tylko na dodatkowe źródło światła, ale też ciekawą dekorację salonu.

Nowoczesne lampy podłogowe w niczym nie przypominają tych, sprzed lat, których design kojarzy się ze stylistyką retro. Wśród modnych wzorów odnajdziemy oczywiście te inspirowane klasycznym wyglądem, ale to nie one wiodą prym.

Najbardziej popularne są nowiem lampy o przeskalowanej długości, których klosz sięga nad narożnik, sofę, a nawet stoliczek kawowy. Dużym zainteresowaniem cieszą się też lampy w stylu industrialnym, których wygląd nawiązuje do fabrycznych reflektorów. Jak prezentują się w przestrzeni salonu? Obejrzyjcie naszą galerię.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Aga, 2016-09-26 12:14:00

    Moim zdaniem wszystkie lampy są na jedno kopyto. Jeżeli szukacie wyjątkowych, niespotykanych lamp podłogowych to znalazłam ostatnio lampy podłogowe kute ze stali. Polecam :) Warto obejrzeć.

POLECAMY W SERWISACH