Berker Radio Touch seria Berker Q.3.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Berker Radio Touch seria Berker Q.3.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Hager
27 paź 2015 10:26

Nowoczesne radio podtynkowe. Wybierz swój model

Dźwięki mogą przybierać różne kształty i kolory. To kwestia wyobraźni słuchacza. Podobnie jest ze współczesnym radiem podtynkowym, które dosłownie współgra z miejscem, w którym zostało zamontowane. Nowoczesne odbiorniki nie tylko grają, ale też komponują… się z otoczeniem, budując nastrój.

Jeśli świat, którym się otaczasz, charakteryzuje się elegancją, minimalizmem i prostotą, to dyskretne radio zamontowane w ścianie jest właśnie dla ciebie. Dzięki kompaktowej budowie zajmuje mało miejsca. Mimo to, spełnia wszystkie ważne funkcje zwykłego urządzenia, począwszy od wyszukiwania i zapisywania stacji, wyświetlania godziny i daty, po tryb czuwania oraz budzik. To radio jest jednak niezwykłe, argumenty popierające tę tezę poniżej.

Mały rozmiarem wielki duchem muzycznym

Radia podtynkowe, bo tak nazywają się fachowo, są umieszczane w ścianach domów i mieszkań. Są małe i zajmują mało miejsca, ale pozory mogą mylić... Radia te często posiadają stację dokującą iPod/iPhone oraz głośniki. Te atrybuty zmieniają je w radia z systemem stereo - w sypialni, łazience, biurze, kuchni, gdziekolwiek użytkownik ma ochotę doświadczyć wielkiej przyjemności słuchania ulubionej muzyki. Dzięki odpowiednim głośnikom dźwięk jest czysty i odpowiada najbardziej wybrednym melomanom.

Elegancki i praktyczny

Dostępne na rynku radia zapewniają prostą oraz intuicyjną obsługę przy pomocy przestronnego panelu dotykowego. Pamięć tych wyjątkowych odbiorników mieści od kilku do kilkunastu stacji. Niektóre zachowują zapisane ustawienia nawet w przypadku przerw w dostawach prądu. Umożliwiają wyszukiwanie stacji automatycznie oraz manualnie. Tak, jak każde dobre radio posiadają funkcję alarmu i drzemki. Dysponują wejściem zewnętrznym np. do podłączenia odtwarzacza mp3.

Są wygodne i bezpieczne w użytkowaniu, nie grożą upadkiem z półki czy stołu. Nie posiadają też nieporęcznej anteny, która często wygina się lub może ukuć nieuważnego użytkownika. Montaż również jest prosty i bezproblemowy.

Dyskretny urok odbiornika

Radia dostępne są w różnych kolorach i kształtach. Bez trudu można je dopasować do wystroju wnętrza. Są wyjątkowe, ponieważ wykorzystują nie tylko zmysły słuchu i wzroku, ale też pobudzają zmysł dotyku… Radio Touch o takim oddziaływaniu dostępne jest w serii Berker Q.1 i Berker Q.3. Ramka tego radia, dzięki wyjątkowej powierzchni, sprawia niepowtarzalne, aksamitne wrażenie. Możliwość wyboru koloru białego lub antracytowego, pozwala zastosować je praktycznie wszędzie, w biurze, salonie czy kuchni.

Jeśli pomieszczenie, w którym chcemy umieścić odbiornik, charakteryzuje się prostotą, funkcjonalnością oraz ponadczasowością, to Radio Touch w ramce z serii Berker B. Kwadrat idealnie wpasuje się w takie otoczenie. Jeśli we wnętrzu dominują ostre kanty, prostokątne kształty, wysoki połysk, prostota bez żadnych dodatkowych elementów kompozycyjnych, to radio można wkomponować w ramkę z serii Berker K.1. Seria ta nadaje pomieszczeniu prosty, a przez to ponadczasowy charakter.

Producent: Hager Polo Sp. z o.o.

Więcej informacji na stronie: 

 

 

 

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH