• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
12 sty 2010 09:57

Oryginalne lampy do pokoju dziennego

Lampy, które nie pchają się na salony... choć często doń trafiają. Są awangardowe i zbuntowane. Sprawiają wrażenie wykonanych ręcznie, czy też wydzierganych przez krawcową. Można je mieć dokładnie w takiej wersji, bądź potraktować jako inspirację i stworzyć coś z własnych „śmieci”.

Lampa Icon, której piękno płynie z surowości i prostoty. Niedookreślona i tajemnicza, „prowokuje” niepowtarzalny nastrój. ITRE.

ITRE lampa
fot. ITRE

Po co nadmiernie komplikować? Oto naga prawda: żarówka, która jest najlepszym kloszem dla żarówki. A może sięgnąć po jeszcze bardziej oczywiste – i bardzo modne! – rozwiązanie i zawiesić w salonie gołą żarówkę? Cena: ok. 1.100 zł, Glamstore.

' title=
fot. Glamstore

Lampa Wiecha, proj. Agnieszki Lasoty, to kompozycja z ponad 120 jedwabnych wstążek o różnych barwach i fakturach. Symboliczny prezent na nowy dom i uroczy przedmiot, www.agnieszka-lasota.pl.

' title=
fot. www.agnieszka-lasota.pl

Lampa podłogowa Miniroy (proj. Marco Ferreri) w technicznej, choć słodkiej konwencji... jak cztery ogromne, świecące lizaki. Cena: ok. 3.300 zł, LIRA.

LIRA lampa
fot. LIRA

Lampa Abyss marki Kundalini inspirowana świecącymi organizmami zamieszkującymi dna oceanów. Posiada własną „otchłań”, pełną ekspresji i kreatywnych idei. Cena: ok. 1.388 zł, www.nowemarkowe.pl.

Kundalini lampa
fot. Kundalini

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH