Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Liczne podwieszane srebrzyste kule i formy kulo-podobne stanowią oświetlenie w tym eleganckim szarym salonie. Fot. Mesmetric Concept Store

Liczne podwieszane srebrzyste kule i formy kulo-podobne stanowią oświetlenie w tym eleganckim szarym salonie.  Fot. Mesmetric Concept Store
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 13 maj 2016 19:46 (aktualizacja: 15 maj 2016 09:28)

Pomysły na oświetlenie w salonie: który najlepszy?

Oświetlenie w salonie może przybrać różne formy - od dekoracyjnych lamp po dyskretne reflektory w podwieszanym suficie.

Światło to istotny element aranżacji wnętrz. Za sprawą barwy światła, jego natężenia czy kierunku padania możemy stworzyć pożądany nastrój w pomieszczeniu.

Co więcej, oświetlenie może przybierać wielorakie formy. Oprawy oświetleniowe, abażury czy klosze lamp mogą zachwycać kształtem, przywodząc na myśl najbardziej wyszukane dzieła sztuki. Lampy we wnętrzu mogą nadać mu klimat loftu, wprowadzić estetykę glamour czy też wpisać się w nowoczesną aranżację wnętrza. Warto o tym pamiętać, wybierając lampę czy oświetlenie punktowe do salonu. 

Dziś pokazujemy Wam 5 różnych pomysłów na oświetlenie w salonie. W naszej galerii znajdziecie zarówno przykłady niezwykle zdobnych lamp, które same w sobie są najbardziej dekoracyjnym elementem aranżacji salonu, jak i subtelne, chowające się w suficie reflektory. Decyzja, jaki typ wybierzecie do swojego salonu - zależy od Was. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA