• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
29 sty 2009 11:09

Pstryczek-elektryczek

„Jak tym pstryczkiem zrobić pstryk, To się widno robi w mig”, pisał Julian Tuwim. Dziś pstryczkiem-elektryczkiem można zdziałać znacznie więcej: ustawiać rolety, regulować temperaturę, sterować wszelkimi urządzeniami... zabawa jest jeszcze większa!

VideoTerminal, należący do systemu domofonowego Gira, zapewnia doskonałą słyszalność podczas rozmowy oraz wyjatkowo dobry obraz na dużym, kolorowym wyświetlaczu. Cena: uzalażniona od wybranyh opcji.

Tema VideoTeminal
fot. Tema

Okno Integra® można zainstalować bez pomocy elektryka. Wystarczy przewód zasilający o napięciu 220V. Występuje w dwóch wersjach: GGL – z drewna sosnowego impregnowanego i lakierowanego oraz GGU – z rdzenia drewnianego pokrytego poliuretanem pomalowanym na biało (do kuchni i łazienek). Dzięki pilotowi zdalnego sterowania, z każdego miejsca w domu można kontrolować jedno lub więcej okien, żaluzje i rolety zewnętrzne. Cena: GGU Integra – od ok. 2.743 zł.

Velux
fot. Velux

Seria włączników Carat firmy ABB łączy w sobie oryginalne wzornictwo i funkcjonalność. Wyróżnikiem serii są ramki wykonane z naturalnych materiałów –stal, szkło, brąz, chrom i złoto. Dostępne kolory klawiszy i gniazd to: biały, kremowy i antracytowy. Odporne na uderzenia, złamania i promieniowanie UV. Cena: ok. 112 zł. Oraz włącznik uniwersalny z serii B. 7 idealnie komponuje się z różnymi stylami wnętrz. Swoją uniwersalność zawdzięcza klasycznej formie. Wykonany ze szlachetnego szkła, nadaje pomieszczeniom szczególnego uroku. Cena: ok. 87 zł.

ABB włącznik
fot. ABB
Berker włącznik
fot. Berker

Osprzęt Valena w metalizowanej wersji, to idealny dodatek do nowoczesnych, eleganckich wnętrz. Seria została wzbogacona o metalizowane ramki Brillant Aluminium i Soft Titanium, które doskonale komponują się również z białymi lub kremowymi elementami. Cena: od ok. 34 zł. Oraz elegancka seria wyłączników M-PLAN pasuje do każdego wnętrza. W wersji M-PLAN II, z ramką wystającą tylko 3 mm nad powierzchnię ściany, wyłącznik wtapia się w otoczenie. W serii dostępne są szklane ramki w kolorach: kremowym, diamentowym, mahoniowym, rubinowym, szafirowym i czarnym. Cena: ok. 128 zł.

Legrand włącznik
fot. Legrand
Merten włącznik
fot. Merten

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH