Neutralne, spokojne szarości zdominowały salon, podkreślając jego nowoczesny, ale i ciepły charakter. Fot. Magnat.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Neutralne, spokojne szarości zdominowały salon, podkreślając jego nowoczesny, ale i ciepły charakter. Fot. Magnat.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
08 paź 2014 14:00

15 pomysłów na ściany w salonie. Wybierz modne szarości

Kolor szary to hit tego roku. Zobacz jakie odcienie modnych szarości proponują producenci farb do salonu.

Salon to najbardziej reprezentacyjne miejsce w naszym domu. Musi więc prezentować się niezwykle elegancko, wytwornie i  szykownie, tak by zachwycać nie tyle gości, co nas samych. Z drugiej strony powinien być też miejscem przytulnym, miłym, po prostu ciepłym i rodzinnym.

W końcu to tu odpoczywamy po ciężkim dniu pracy. Ważne więc by jego wystrój sprzyjał wypoczynkowi, a wybrana przez nas kolorystyka nie przytłaczała. Bowiem kolor jaki wybierzemy do naszego wnętrza ma ogromny wpływ na nasze codzienne samopoczucie.

Aranżując przestrzeń salonu coraz częściej decydujemy się na szarości. Szary w tym roku to niezwykle modny kolor, który szturmem podbija nasze serca i wnętrza. Najczęściej wybieramy go na dekorację ścian. I słusznie, bowiem jako barwa o neutralnym charakterze nie tylko świetnie się prezentuje, ale też stanowią doskonałą bazę dla aranżacji całego wnętrza. Poza tym sięgając po paletę szarości, mamy pewność iż przestrzeń naszego salonu nie będzie przytłaczać. Wręcz przeciwnie - pozytywnie wpłynie na nasze codzienne samopoczucie.

Jak zatem dawkować szarości we wnętrzu? Bez ograniczeń! Bowiem sprawdzą się one w każdym ze swych odcieni oraz w różnych konfiguracjach. Ciemne czy jasne, ciepłe czy chłodne – doskonale odnajdą się w każdej stylistyce. Idealnie wpasują się we wnętrza loftowe, minimalistyczne czy vintage. Bardzo dobrze czują się zarówno w towarzystwie świeżej bieli, jak i mocnych akcentów kolorystycznych – czerwienie, błękity a nawet róże doskonale wyeksponują szare ściany naszego salonu.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH