W przestronnym salonie ścianę z telewizorem wyłożono czerwoną cegłą. O jej ważkości dodatkowo przesądza fabryczne oświetlenie zamontowane na całej linii sufitu. Projekt: Iza Szewc. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

W przestronnym salonie ścianę z telewizorem wyłożono czerwoną cegłą. O jej ważkości dodatkowo przesądza fabryczne oświetlenie zamontowane na całej linii sufitu. Projekt: Iza Szewc. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
13 sie 2015 13:34

15 pomysłów na telewizor w salonie

Szukacie pomysłu na telewizor w salonie? Zobaczcie rozwiązania z polskich domów.

Telewizor na ścianie w salonie to coraz popularniejsze rozwiązanie. Jest bowiem nie tylko estetyczne, ale też niezwykle praktyczne. Możemy zawiesić nasz telewizor w dowolnym miejscu, a co najważniejsze na optymalnej względem siedzisk zestawu wypoczynkowego wysokości.

Wbrew pozorem jest to bardzo ważne dla odpowiedniego komfortu podczas oglądania ulubionych filmów czy programów, ale też po prostu dla zdrowia. Ze względów estetycznych równie ważne, co zawieszenie telewizora na odpowiedniej wysokości, jest wybranie miejsca, w którym ma wisieć.

I choć wydaje się to dość proste, niekoniecznie do takich należy. Nawet zawieszenie telewizora na białej, pustej ścianie wymaga usytuowania go względem kanap, na których będziemy go oglądać. A przecież chcemy, aby nasz telewizor miał właściwą oprawę.

Kluczem do sukcesu będzie wpasowanie naszego odbiornik telewizyjnego w stylistykę naszego wnętrza. W nowoczesnych salonach możemy śmiało zawiesić telewizor na ścianie przy której nie ustawiamy żadnych mebli. Warto jednak wtedy udekorować samą ścianę – cegła, kamień czy nawet stonowany lub intensywny kolor przyjdą tu z pomocą.

W pokojach dziennych o tradycyjnej stylistyce najlepiej zawiesić telewizor nad stylową szafką rtv, komodą czy nawet biokominkiem. Ich ciekawa forma odciągnie wzrok od nowoczesnego kształtu telewizora. Zobaczcie jak to zrobili rodzimi architekci i projektanci wnętrz.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH