Kolekcja szarych płytek marki Aparici doskonale sprawdzi się w nowoczesnym salonie. Fot. Aparici.

Zobacz galerię [20 zdjęć]

Kolekcja szarych płytek marki Aparici doskonale sprawdzi się w nowoczesnym salonie. Fot. Aparici.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
02 marz 2015 12:22

20 pomysłów na podłogę w salonie - modne propozycje dla każdego

Podłoga uważana jest za najważniejszy element wyposażenia, gdyż z założenia ma służyć wiele lat. Jaki materiał wybrać, aby zachwycała urodą i cieszyła trwałością? Zobaczcie nasze propozycje.

Wybór idealnej podłogi spośród szerokiej oferty dostępnej na rynku z początku może wydawać się trudny. Aby właściwie spełniała ona swoje zadnie, powinna być nie tylko atrakcyjna wizualnie. Powinniśmy zwracać uwagę także na jej cechy użytkowe, takie jak odporność na zarysowania, jakość wykonania czy łatwość montażu. W toku użytkowania zaś równie ważna jest jej eksploatacja oraz łatwość utrzymania w czystości.

Podłoga to inwestycja na wiele lat, dlatego warto najpierw zrobić projekt i zapoznać się z ofertą producentów. Niesłabnącą popularnością ciągle cieszy się parkiet z naturalnego surowca, eksponujący piękny rysunek słojów drewna. Łatwość montażu oraz komfort użytkowania paneli sprawiają, że znajdują one zastosowanie praktycznie w każdym wnętrzu.

Elegancki wygląd wnętrza zapewnią płytki z kamienia naturalnego, przytulny klimat natomiast miękka wykładzina podłogowa. Dlatego wybór ewentualnego materiału podłogowego powinniśmy skonfrontować z naszymi oczekiwaniami, zamierzonym efektem wizualnym wnętrza, a także z możliwościami finansowymi. 

WASZE KOMENTARZE (5)

DODAJ KOMENTARZ
 • Neta, 2015-03-04 13:47:30

  Dziękuję bardzo.Czy mogę prosić jeszcze o poradę jakie inne panele tej bądź innej firmy będa pasować do szarych i białych ścian oraz drzwi wenge? z góry dziekuję za odpowiedź
 • Redakcja, 2015-03-04 13:36:30

  Proszę jeszcze raz zajrzeć na stronę producenta; pełna nazwa koloru to Traditional oak brown.
 • Neta, 2015-03-04 12:49:02

  Dziękuję , sprawdziłam na stronie Wineo, kolekcja się zgadza, natomiast nie ma ta takiej nazwy niewiem co to za panele..
 • Redakcja, 2015-03-04 12:20:21

  Kolekcja paneli Marena marki Wineo, kolor: brown oak.
 • Neta, 2015-03-03 15:45:47

  Jaka nazwa paneli z pierwszego zdjęcia??

POLECAMY W SERWISACH