Płytki ceramiczne z kolekcji Monti do złudzenia przypominają prawdziwe płyty cementowe. Pięknie prezentują się na podłodze w towarzystwie cegły na ścianie. Fot. Cersanit.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Płytki ceramiczne z kolekcji Monti do złudzenia przypominają prawdziwe płyty cementowe. Pięknie prezentują się na podłodze w towarzystwie cegły na ścianie. Fot. Cersanit.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
28 kwi 2016 09:10

5 pomysłów na beton w salonie

Niegdyś postrzegany jako brzydki, dziś jeden z najpopularniejszych materiałów wykończeniowych we wnętrzach. Beton - bo o nim mowa - świetnie wygląda również w salonie.

Beton - jako materiał wykończeniowy i architektoniczny - przeżywa obecnie renesans. Przez lata patrzyliśmy na niego jak na brzydką konieczność, element pośredni, a na wnętrza w betonie jak na pomieszczenia niewykończone. Dziś jednak to się zmienia. 

Beton, podobnie jak cegła, staje się materiałem, po który chętnie sięgają inwestorzy, dostrzegając jego potencjał. Beton w salonie wspaniale prezentuje się na ścianach i podłogach, nadając pomieszczeniom nieco loftowy klimat. Co więcej, dzięki swojej kolorystyce beton wpisuje się w modę na szary kolor i pozwala urządzić nam tak modny ostatnimi czasy szary salon.

Chcąc urządzić beton w stylu loft możemy sięgnąć po płyty z betonu architektonicznego lub jego imitacje. Na rynku są bowiem masy, farby i tynki z efektem betonu, które do złudzenia przypominają jego fakturę. Produkty o aparycji betonu proponują również producenci płytek ceramicznych. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

 

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Agnieszka , 2018-05-08 09:28:56

    Połączenie Betonu z Drewnem jest chyba najlepsze.
  • lillyad, 2016-04-13 21:03:49

    Wspaniałe wnętrze, bardzo lubie takie jasne pomieszczenia, wydają się byc takie świeże, przestronne. Uważam, że deska znacznie ociepliłaby taki pokój, bielona, postarzana, bardzo ładnie by się prezentowała.

POLECAMY W SERWISACH