Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Wykonana z betonu płytka elewacyjna Roma w kolorze Karmel, która wiernie imituje bloki z naturalnego kamienia. Fot. Stone Master.

Wykonana z betonu płytka elewacyjna Roma w kolorze Karmel, która wiernie imituje bloki z naturalnego kamienia. Fot. Stone Master.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 02 gru 2015 13:32 (aktualizacja: 08 gru 2015 11:02)

5 pomysłów na kamień w salonie

Ścianę w salonie warto wyeksponować. Zobaczcie jak w tej roli sprawdza się kamień.

Kamień to niezwykły surowiec: twardy i odporny na upływ czasu, a jednak niezwykle plastyczny, możliwy do zastosowania zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. Paleta kolorystyczna kamieni dekoracyjnych, imitująca barwy natury, skomponowana z różnymi strukturami i fakturami, jest specjalnie wyselekcjonowana, tak aby dopasować się do różnych wnętrz.

Wyboru okładziny nie można jednak dokonywać „ w ciemno”. W trakcje selekcji należy pamiętać, o tym, jakiej wielkości jest pomieszczenie, które dekorujemy, jaki styl i kolor ma umeblowanie i jak oświetlona jest ściana, którą zamierzamy obłożyć kamieniem.

Meble możemy zestawić z dekoracją ściany na zasadzie kontrastu barw: totalnego lub delikatnego (wówczas gramy ciemniejszymi i jaśniejszymi tonacjami tych samych kolorów).

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA