Przepiękna drewniana deska z mocno zaakcentowanymi sękami drewna zdobi podłogę w tym nowoczesnym salonie. Projekt: Agnieszka Hajdas-Obajtek. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Przepiękna drewniana deska z mocno zaakcentowanymi sękami drewna zdobi podłogę w tym nowoczesnym salonie. Projekt: Agnieszka Hajdas-Obajtek. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
05 cze 2016 14:56

5 pomysłów na podłogę w salonie

Salon to wizytówka naszego domu, a podłoga jest istotnym elementem jego aranżacji. Zobaczcie, jak wygląda w pokojach dziennych Polaków.

Podłogę w salonie możemy wykończyć na wiele sposobów. Ponieważ pokój dzienny to przestrzeń przyjmowania gości i wizytówka domu lub mieszkania, podłoga powinna być elegancka i zachęcać do przebywania w pomieszczeniu.

Elegancki charakter salonowi nada drewno na podłodze. Może to być zarówno drewniana deska, jak i parkiet ułożony w klasyczny wzór. Możemy również sięgnąć po płytki ceramiczne, które do złudzenia będą imitować materiał. Współcześnie produkowane płytki, dzięki technologiom nadruku cyfrowego odwzorowują idealnie fakturę i rysunek drewna. 

Innym sposobem na elegancki salon jest kamień. Tutaj również możemy zdecydować się na naturalny surowiec lub wybrać płytki, które kolorem i wzorem będą go "udawały". Z kolei jeśli marzy nam się piękna, niczym niezakłócona jednorodna połyskująca posadzka, idealnym rozwiązaniem będzie podłoga żywiczna. 

W naszej galerii pokazujemy 5 sposobów na podłogę w salonie. Który najbardziej przypadł Wam do gustu?

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • aśka, 2016-06-23 18:00:32

    Zgadzam się, że deska bardzo ładna, podobne w baltic wood widziałam, tam możesz zerknąć, jesli szukasz czegoś podobnego
  • karla, 2016-06-14 15:21:52

    Ta deka tutaj mi się podoba, ma bardzo naturalny wygląd i do tego te sęki, które są ciemniejsze dodają takiego charakteru.

POLECAMY W SERWISACH