Imitacja naturalnego kamienia wprowadzi do wnętrza odrobinę przytulności. Fot. Castorama.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Imitacja naturalnego kamienia wprowadzi do wnętrza odrobinę przytulności. Fot. Castorama.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
09 lis 2015 14:24

5 pomysłów na szybką metamorfozę salonu

Jak szybko i tanio całkowicie zmienić wystrój salonu? Z pomocą przyjdą fototapety imitujące kamień, drewno i cegłę.

Naturalne materiały we wnętrzach cieszą się niesłabnącą popularnością. Drewno, kamień czy cegła zachwycają oko swym niepowtarzalnym wzornictwem, nadając aranżacji całego wnętrza odrobinę luksusu. Nie zawsze stać nas jednak na te szlachetne surowce. Poza tym ich ułożenie wymaga gruntownego remontu. Zatem gdy chcemy, by metamorfoza naszego salonu przebiegła szybko i sprawnie, najlepszym sposobem będzie sięgnięcie po fototapetę.

Obecnie fototapety cieszą się coraz większą popularnością. To zasługa coraz wysokiej jakość wydruku zdjęć, jaki zapewniają ich producenci. Także sama oferta dostępnych motywów czy tematów zachęca do wyboru tego typu rozwiązania. Możemy bowiem mieć właściwie wszystko, co sobie wymarzymy.

Wśród nich dużym zainteresowaniem cieszą się te z wydrukami imitującymi naturalne materiały – kamień, cegłę i drewno. Ich największym walorem jest to, że do złudzenia przypominają swe pierwowzory, a przy tym kosztują o wiele mniej. Poza tym, gdy nasza stylizacja z klasycznym kamieniem nam się już z nudzi, niedużym nakładem finansowym możemy zamienić ją na loftową cegłę.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Marika, 2016-08-05 10:40:36

    drewno zawsze mi się podobało ale odkąd zobaczyłam u koleżanki w domu ścianę wyłożoną kamieniem naturalnym samej mi się to zamarzyło. Bałam się czy da się to łatwo utrzymać w dobrym stanie i czystości, ale koleżanka mówi ze wystarczy zaimpregnować to specjalnym środkiem do kamienia. I rzeczywiście do tej pory ściana prezentuje się perfekcyjnie i estetycznie :)
  • Anna, 2015-11-25 19:37:39

    faktycznie, ze to jest fototapeta, super, bardzo dobrze zrobione, na pierwszy rzut oka tego nie widać. To prawda drewno cieszy się dużą popularnością i wydaje mi się, ze coraz wiecej osób stawia teraz na drewno w mieszkaniu. Sama robiąc remont położyłam deski z baltic wood u siebie.

POLECAMY W SERWISACH