Otwarta przestrzeń dzienna urządzona została w bieli. Strefę telewizyjną oddzielono od wypoczynkowej ażurowymi panelami. Projekt: Agnieszka Ludwinowska. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [20 zdjęć]

Otwarta przestrzeń dzienna urządzona została w bieli. Strefę telewizyjną oddzielono od wypoczynkowej ażurowymi panelami. Projekt: Agnieszka Ludwinowska. Fot. Bartosz Jarosz.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
16 gru 2015 12:44

Białe wnętrza. 20 pięknych zdjęć salonów

Biel jest ponadczasowa i nigdy nie wychodzi z mody. Nie wierzycie? Zobaczcie naszą galerię białych wnętrz.

Biel to kolor uniwersalny i ponadczasowy. Doskonale odnajduje się w każdej stylistyce, a do tego nigdy nie wychodzi z mody. Dlatego jeśli szukacie pomysłu na salon idealny, warto sięgnąć właśnie po biel. Znakomicie sprawdzi się ona zarówno jako motyw przewodni wystroju całej przestrzeni, ale też jako tło dla przeróżnych wariacji aranżacyjnych.

Pomalowane na biało ściany salonu staną się piękną ozdobą salonu urządzonego w stylu klasycznym. Pozwolą wyeksponować zabytkowe meble odziedziczone po babci, reprezentacyjne kanapy czy kolekcję bibelotów starannie zbieranych na targach staroci. Świetnie sprawdzą się także we wnętrzach o minimalistycznym charakterze. Połączone z szarościami stworzą subtelną aranżację, w której designerskie meble czy oświetlenie naprawdę zagrają pierwsze skrzypce.

Biel doskonale komponuje się także z mocnymi, wyrazistymi kolorami. Czarne meble, czerwona kanapa czy turkusowe dodatki na jej tle będą zachwycać swym intensywnym wybarwieniem. Z drugiej strony kolor biały idealnie łączy się też z naturalnymi materiałami – podkreśla chłód kamienia i wydobywa ciepło drewna. A w tym sezonie biel i drewno to duet, który robi prawdziwą furorę.

Jeśli ciągle nie jesteście przekonani do koloru białego – obejrzyjcie naszą galerię. Wybraliśmy do niej zdjęcia salonów zaprojektowanych przez naszych rodzimych projektantów i architektów wnętrz.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
 • UraManura, 2016-02-03 16:20:39

  Zamiast kamienia - już dość popularnego w wielu polskich domach, ja stawiałabym na beton. Takie płyty z architektonicznego betonu
  to wciąż nowość. Jest to fajne rozwiązanie- takie inne, niebanalne i oryginalne.
 • ellaella, 2015-12-28 16:05:29

  Biel kojarzy mi się trochę ze stylem skandynawskim którego bardzo lubię. Mój wymarzony pokój, to właśnie pokój w bieli, jednak bez jakiś widocznych kontrastów kolorystycznych.

POLECAMY W SERWISACH