Kolekcja pięciu plakatów Sun Patterns, stworzonych z myślą o kobietach poszukujących niecodziennych rozwiązań dekoracyjnych do swoich domów. Fot.  Katarzyna Łuka

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Kolekcja pięciu plakatów Sun Patterns, stworzonych z myślą o kobietach poszukujących niecodziennych rozwiązań dekoracyjnych do swoich domów. Fot. Katarzyna Łuka
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
22 marz 2017 11:59

Dekoracja ścian - zobacz wyjątkową, wiosenną kolekcję plakatów

„I’m Every Woman” to nowa wiosenna kolekcja pięciu plakatów Sun Patterns, stworzonych z myślą o kobietach poszukujących niecodziennych rozwiązań dekoracyjnych do swoich domów.

Każdy z plakatów nawiązuje w tytule do wyszukanych nazw kolorów (Honey Lipstick, Midnight Blue, Peachpuff Flower, Sugar Cookie, Rosy Brown) i w ten sposób pokazuje wyjątkowy i zróżnicowany kobiecy punkt widzenia.

Wszystkie wzory Sun Patterns pochodzą z autentycznych miejsc na mapie świata, a dbałość o zachowanie szczegółów oryginalnego rękodzieła sprawia, że plakaty wyróżniają się na rynku wzornictwa generowanego komputerowo.

Wielość formatów, kolorów i wzorów sprawia, że wydruki Sun Patterns doskonale dopasowują się do wszystkich współcześnie spotykanych stylistyk aranżacji kuchni, sypialni czy salonu - od minimalistycznej, po zróżnicowaną i finezyjną.

Wszystkie plakaty drukowane są na najwyższej jakości, bardzo grubym i specjalnie dobranym papierze przy zastosowaniu najnowszej technologii druku cyfrowego. Co więcej - druk i papier ujednolicono tak, by wzory pięknie prezentowały się obok siebie w jednym wnętrzu. Formaty dopasowane zostały do najczęściej spotykanych na rynku ramek.

Sun Patterns to marka, która zrodziła się z miłości do rzeczy pięknych. Cała historia rozpoczęła się podczas jednego ze spacerów po ulicach barwnej i słonecznej Lizbony. Autorzy Sun Patterns od tamtej pory tworzą reprodukcje oryginalnego wzornictwa. Kolekcjonują klasyczne wzory i odnajdują w nich to, co najlepiej sprawdza się we współczesnych domach. Dopasowują tradycję do dzisiejszego stylu życia i przekazują ją światu w formie najwyższej jakości plakatów.

Formaty plakatów i ceny: 

S (20x20cm) - 39 zł
M (50x70cm) - 129 zł
L (61x91cm) - 199 zł
S w ramce (20x20cm) - 75 zł

Zdjęcia i stylizacja: Katarzyna Łuka, katieluka.com

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH