Dywan w salonie. Projekt: Studio Projekt. Fot. Fotomohito

Zobacz galerię [16 zdjęć]

Dywan w salonie. Projekt: Studio Projekt. Fot. Fotomohito
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
08 kwi 2018 09:25

Dywan w salonie: 15 pięknych zdjęć

Z długim lub z krótkim włosiem. Jasny lub ciemny. Jaki dywan wybrać do swojego salonu? Sprawdźcie kilka ciekawych propozycji.

Czy warto mieć dywan w salonie? Na pewno warto, jeśli chcemy, aby wnętrze było bardziej przytulne i domowe. Ale warto też dlatego, że dywan to ten element, który może nadać salonowi indywidualny charakter. Pod warunkiem oczywiście, że wybierzemy odpowiedni model.

A kupno dywanu wcale do najłatwiejszych zadań nie należy. Musi on bowiem doskonale pasować do mebli, koloru ścian oraz wszystkich innych dodatków, które mamy w salonie. Warto więc dokładnie zastanowić się jaki dywan chcemy. Na szczęście wybór jest duży. W ofercie producentów każdy powinien znaleźć coś dla siebie - zarówno miłośnicy stylowych, klasycznych wnętrz, jak i nowoczesnych, minimalistycznych. Oferta zaskakuje bogactwem wzorów i kolorów.

Pamiętajmy też, dywan poza funkcją dekoracyjną, powinien być też praktyczny. Przy zakupie warto, więc zwrócić uwagę na rodzaj oraz materiał, z jakiego został wykonany.

Zobacz także: Ściana za telewizorem - 10 pomysłów do salonu

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH