Fototapeta z motywem sowy utrzymana w pięknych, jesiennych kolorach. Idealna do salonu. Fot. Picassi.pl.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Fototapeta z motywem sowy utrzymana w pięknych, jesiennych kolorach. Idealna do salonu. Fot. Picassi.pl.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
26 paź 2014 18:09

Fototapeta do salonu. Modne aranżacje z motywem jesieni

Jesień w pełnym rozkwicie roztacza przed nami swe uroki. Jak zatrzymać niepowatarzalny klimat jesieni na dłużej. Z pomocą przyjdą fototapety.

Jesień zachwyca bogatą gamą barw i kolorów. Stonowane zielenie, intensywne czerwienie, mieniące się słońcem żółcienie i złociste pomarańcze to najpiękniejsze kolory  jesieni.  To nimi maluje one liście drzew, znaczy leśne ścieżki oraz polne dróżki. Nie ma bowiem nic piękniejszego niż złota jasień. Warto  więc zatrzymać jej osobliwe uroki na dłużej. Jak to zrobić? Z pomocą przyjdą fototapety.

Fototapeta to łatwy i szybki i sposób na szybką metamorfozę salonu. Doskonale sprawdzi się jako dekoracja ściany za kanapą bądź telewizorem, a nowoczesne technologie druku sprawią, że będzie prezentować się niezwykle efektownie. I choć sam pomysł nie jest nowością, a fototapety znamy od lat, to prezentowane na nich obrazy, zdjęcia czy grafiki potrafią wprawić w zdumienie.

Obecnie na fototapecie możemy mieć wszystko. Od motywu z natury poczynając, poprzez obrazy wielkich miast i egzotycznych miejsc, a na samych dziełach sztuki kończąc. Więcej - możemy mieć własne zdjęcie, które poza oczywistymi walorami estetycznymi, ma niewątpliwą wartość sentymentalną. Te z motywem jesieni wprowadzą do wnętrza niepowtarzalną aurę tej najbarwniejszej z pór roku, pozwalając stworzyć ciepłą i przytulną atmosferę, która zostanie z nami na długie, zimowe wieczory.

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • ellaella, 2014-11-05 12:54:57

    Bardzo podoba mi się motyw sowy na ścianie, czy jest to fototapeta ? Gdzie można taka kupić ?

POLECAMY W SERWISACH