Fototapeta z nowojorskimi taksówkami pędzącymi przez miasto nie tylko podkreśli nowoczesny charakter kreowanej przestrzeni, ale też powiększy ją optycznie. Fot. Minka.pl.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Fototapeta z nowojorskimi taksówkami pędzącymi przez miasto nie tylko podkreśli nowoczesny charakter kreowanej przestrzeni, ale też powiększy ją optycznie. Fot. Minka.pl.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
18 lis 2014 18:31

Fototapeta w salonie. 15 najciekawszych propozycji

Wieża Eiffla, Brookliński most czy może sam Big Ben? Fototapeta z motywem jednego z wielkich miast to niezwykle modna ozdoba salonu.

Fototapeta to rozwiązanie, które cieszy się niesłabnącą popularnością. W salonie, sypialni, a nawet kuchni robi niesamowitą furorę. Coraz częściej sięgamy po nią, aby udekorować naszą życiową przestrzeń.

To bowiem niezwykle trafiony sposób na podkreślenie niepowtarzalności naszego wnętrza, zwłaszcza iż obecne na rynku fototapety doskonale się do tego nadają. A to za sprawą wysokiej jakości zdjęć, odpornego na uszkodzenia papieru oraz nowoczesnych technologii druku.

To jednak nie jedyne zalety fototapet. Drukowane na wymiar dają właściwie nieograniczone możliwości wystroju wnętrza. Możemy bowiem indywidualnie dopasować nie tylko ich wielkość, ale przede wszystkim tematykę. My wybraliśmy dla Was fototapety z motywem największych światowych metropolii. Londyn, Paryż, Nowy Jork, a nawet Rzym - teraz mogą zachwycać nas każdego dnia. Stare, romantyczne uliczki, znane obiekty światowej architektury, jak i wielkomiejskie panoramy uwiecznione na pięknych fotografiach staną się prawdziwą ozdobą salonu.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • PIXERS_pl, 2014-11-20 15:10:02

    Świetne przykłady. Miejska energia fajnie ożywia pokój.

POLECAMY W SERWISACH