Czarno-biały komiksowy rysunek świetnie pasuje na ścianę za narożnikiem w salonie. Ekologiczna tapeta papierowa pokryta w pełni bezpiecznym dla zdrowia drukiem lateksowym dostępna jest w sklepie Minka. Fot. Minka.

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Czarno-biały komiksowy rysunek świetnie pasuje na ścianę za narożnikiem w salonie. Ekologiczna tapeta papierowa pokryta w pełni bezpiecznym dla zdrowia drukiem lateksowym dostępna jest w sklepie Minka. Fot. Minka.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Joanna Buharewicz
16 lut 2015 08:54

Fototapeta w salonie – najciekawsze propozycje

Fototapeta to ciągle modny sposób na dekorację ściany w salonie. W naszej galerii znajdziecie bardzo ciekawe propozycje w modnych wzorach i kolorach.

Kiedy brakuje nam pomysłu na dekorację salonu, warto postawić na oryginalną fototapetę, dzięki której wnętrze nabierze indywidualnego charakteru. Przestrzenią, którą najczęściej właśnie w ten sposób wyróżniamy jest ściana za sofą lub narożnikiem.

Jest to miejsce o tyle dobre, że tworzy świetne tło dla przestrzeni do wypoczynku, jak również sprawia, że tapeta szybko nam się „nie opatrzy”, bo najczęściej będziemy siedzieć do niej tyłem. A w przypadku fototapety to jednak ważne, żeby wzór szybko nam się nie znudził i pozostał ozdobą przestrzeni dziennej przez dłuższy czas.

Dlatego, wybierając fototapetę do salonu, postawmy na taką, która będzie całkowicie zgodna z naszymi upodobaniami i potrzebami. Jeśli lubimy jasne, spokojne wnętrza dobrym wyborem będzie kojący pejzaż, np. zimowy w stonowanych kolorach. Nie wybierajmy mocnych kolorystycznie akcentów tylko dlatego, że są modne.

Jeśli zaś nie przeszkadzają nam wyraziste wzory i kolory, ścianę za pomocą fototapety możemy ozdobić na tysiące różnych sposobów. Pejzaże, zwierzęta, grafiki czy zdjęcia, motywy imitujące starodawną tapetę lub nawet betonową ścianę – dzięki sklepom internetowym mamy szeroki wybór wzorów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • MariuszJ, 2015-03-05 09:10:38

    Ja urządziłem swoje mieszkanie w stylu nowojorskim i to dosłownie! Na ścianie w salonie mam fototapetę i polecam każdemu kto marzy by choć przez chwilę przenieść wielki świat do swojego mieszkania ;)

POLECAMY W SERWISACH