• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
17 sty 2011 12:15

Hey Mr DJ!

Turn the music up! Niech gra muzyka! Przed nami roztańczone wieczory karnawału! Trzeba się do nich solidnie przygotować.

Grafika DJ Girl zaprojektowana przez Martę Skrzypczyńską-Starkowską łączy motywy muzyczne i styl popartowy. Echo lat 70-tych pobrzmiewa w ostrych, tęczowych kolorach i graficznym stylu czcionki. Cena: ok. 169 zł, Meble Vox.

Meble Vox
fot. Meble Vox

Oryginalna „muzyczna” naklejka to świetny gadżet nie tylko do pokoju młodzieżowego w nieco oldschoolowym stylu. Meble Vox.

Meble Vox
fot. Meble Vox

Zegar ścienny Spinning Time nawiązujący swoją formą i kształtem do starodawnej płyty winylowej. Cena: ok. 198 zł, NeXtime/Czerwona Maszyna.

NeXtime/Czerwona Maszyna
fot. NeXtime/Czerwona Maszyna

Torba na ramię z nadrukiem gramofonu dla miłośników muzycznego retro. Cena: ok. 139 zł, Present Time/Crazyshop.

Present Time/Crazyshop
fot. Present Time/Crazyshop

Naklejka z oferty Pixers przedstawiająca stylową jazzową piosenkarkę wprowadzi klimat niczym z Nowego Orleanu! Cena: ok. 134,2 zł, Pixers.

Pixers
fot. Pixers

Jeden rzut oka na naklejkę z wizerunkami tańczących imprezowiczów i nogi same się rwą do tańca! Cena: ok. 144 zł, Pixers.

Pixers
fot. Pixers

Naklejka DJ Battle to oryginalny gadżet do pokoju młodzieżowego. „Rzucona” na ścianę lub front mebli sprawia wrażenie ręcznie wykonanego graffiti. Cena: ok. 279 zł, Meble Vox.

Meble Vox
fot. Meble Vox
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH