Urządzone w minimalistycznych czerniach i bielach mieszkanie jest ciepłe i przytulne. To zasługa starannie dobranych elementów dekoracyjnych, które wprowadzają do wnętrza nutkę kobiecości. Projekt: Maciejka Peszyńska-Drews. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Urządzone w minimalistycznych czerniach i bielach mieszkanie jest ciepłe i przytulne. To zasługa starannie dobranych elementów dekoracyjnych, które wprowadzają do wnętrza nutkę kobiecości. Projekt: Maciejka Peszyńska-Drews. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
19 lis 2015 13:55

Jasny salon. 15 pięknych wnętrz

Jasny kolory to doskonały sposób na stworzenie przestronnego i miłego w odbiorze wnętrza. Zobaczcie jak je stosować w salonie.

Salon to miejsce najbardziej reprezentacyjne w całym domu. Przestrzeń ta musi nie tylko zapewniać nam oczekiwany komfort użytkowania, ale też być piękna, elegancka i wytworna. Tu bowiem wypoczywamy, spędzamy chwile z rodziną, przyjmujemy gości.

Pożądany efekt zagwarantuje nam jasna kolorystyka. Naturalne beże, neutralne szarości czy eleganckie biele to kolory, które z chęcią wybieramy do naszych wnętrz. Łagodzą one urządzaną przez nas przestrzeń, a przy tym optycznie ją powiększają. Tego typu barwy idealnie sprawdzają się zarówno w małych, jak i dużych wnętrzach. I choć w przypadku dużych, przestronnych pomieszczeń zastosowanie jasnej palety barw nie jest zabiegiem koniecznym dla zoptymalizowania ich przestrzeni, to zawsze jednak uzyskany w ten sposób efekt wizualny robi wrażenie.

Jasne, spokojne kolory są idealne dla ścian naszego pokoju dziennego. Ubrane w tą barwę stanowić będą doskonałe tło dla każdej aranżacji. Łatwo do nich dobrać meble, jak i dodatki. Białe, szare czy kremowe ściany to doskonały początek do aranżacyjnej zabawy. W stonowanych barwach dobrze będą się czuły także zestawy wypoczynkowe, które doskonale stopią się z analogicznym tłem bądź też staną się lekkim akcentem na tle nieco ciemniejszych ścian.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • fruzitta, 2016-11-29 14:36:20

    Piękny salon w moich kolorach, ale mam pytanie odnośnie podłogi. Jakiej firmy są to deski i jaki to jest kolor?? Chodzi mi o pierwsze zdjęcie projektu p. Karoliny Łuczyńskiej. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Sandra, 2015-11-21 10:43:26

    bardzo mi się podoba ten akcent z cegłą. Super. Nie podoba mi się jednak ten biały kolor ścian. Lepiej wybrać jakiś cieplejszy kolorek. Ja osobiście bardzo lubię paletę Magnat Ceramic, gdzie jest dużo ciekawych pasteli.

POLECAMY W SERWISACH