Pokaźny monitor oraz głośniki wbudowano w specjalnie zaaranżowanej ścianie telewizyjnej. Projekt: Katarzyna Koszałka. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Pokaźny monitor oraz głośniki wbudowano w specjalnie zaaranżowanej ścianie telewizyjnej. Projekt: Katarzyna Koszałka. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
14 lis 2014 12:39

Kino domowe: zobaczcie pomysły architektów

Prywatne kino to nie tylko sprzęt o zaawansowanej technologii, ale także ładne wnętrze. W naszej galerii znajdziecie pomysły na to, jak wyeksponować monitor, sprytnie ukryć odtwarzacz czy ustawić głośniki.

W czasach, gdy sklepowe półki uginają się od płyt DVD zamiast zwykłego telewizora warto wybrać model z panoramiczny HD, kupić odtwarzacz DVD lub Blu-ray oraz dobre głośniki. Wyposażeni w taki zestaw będziemy mogli kontemplować spotkania z bohaterami największych kinowych hitów i cieszyć się znakomitą jakością obrazu i dźwięku.

Salonowe kino domowe nie ogranicza się już wyłącznie do wyświetlania filmów z płyt czy nośników Blu-ray. Współczesny sprzęt umożliwia wyświetlanie filmów czy pokazów zdjęć zgromadzonych na nośnikach przenośnych, takich jak karty SD czy USB.

Wiele dostępnych odtwarzaczy to prawdziwe urządzenia multimedialne, często sieciowe, umożliwiające dostęp do wielu serwisów internetowych. Pobierają hity kinowe czy programy telewizyjne z różnych sklepów internetowych, co szczególnie cenią sobie wytrawni kinomaniacy.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH