Efekt turkusowej ściany można osiągnąć wykorzystując tapetę z serii Funky Flair niemieckiej marki Rash. Fot. Rash.

Zobacz galerię [17 zdjęć]

Efekt turkusowej ściany można osiągnąć wykorzystując tapetę z serii Funky Flair niemieckiej marki Rash. Fot. Rash.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
18 wrz 2014 12:55

Kolorowe ściany. Ciekawe pomysły do salonu

Chcesz jednym prostym zabiegiem znacząco odmienić wygląd salonu? Wystarczy, że ożywisz ściany kolorem wykorzystując farby lub tapety. Zobacz, jak można to zrobić.

Pomalowanie ścian farbą to prosty zabieg, który nie wymaga specjalnych umiejętności ani dużych nakładów finansowych. Dzięki niemu możemy odświeżyć kolor ścian lub diametralnie go zmienić. Ściany można pomalować na wiele sposobów, w zależności od tego, ile kolorów użyjemy. Modnym zabiegiem jest wykorzystanie dwóch lub trzech barw, stosując najmocniejszy kolor wyłącznie na jednej ze ścian lub jej fragmencie.

Dość prostą, choć nieco bardziej pracochłonną metodą odmiany wyglądu ścian jest tapetowanie. Dostępność wielu wzorów i faktur: od gładkich, przez wzorzyste po imitujące tkaniny sprawia, że papierową dekorację z powodzeniem można wykorzystać nie tylko w salonach klasycznych, ale i nowoczesnych.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Graża, 2015-02-03 14:07:57

    a dla mnie zbyt żywo. Nie wypoczęłabym w takim mieszkaniu. Wolę chyba stonowane kolory i jeden dodatek o intensywnych barwach, na przykład obraz na płótnie.
  • i-budowlany.pl, 2014-09-30 00:05:23

    Piękne te kolory! Idealnie wybrany kolor podłogi i ściany.

POLECAMY W SERWISACH