Fototapeta z motywem lasu. Most zwodzony optycznie powiększy przestrzeń. Fot. Minka.pl.

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Fototapeta z motywem lasu. Most zwodzony optycznie powiększy przestrzeń. Fot. Minka.pl.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
05 lis 2014 12:22

Mały salon. Tak możesz go powiększyć

Fototapeta to nie tylko sposób na ciekawą aranżację salonu. To także sprytne rozwiązanie, które pomoże nam optycznie powiększyć przestrzeń nawet najmniejszego salonu.

Fototapeta w salonie to rozwiązanie, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. I nic w tym dziwnego, skoro pozwala ona w pełni spersonalizować kreowaną przez nas przestrzeń. Bowiem dzięki nieograniczonym wręcz zasobom gotowych zdjęć i motywów oraz możliwości nadruku zdjęcia z prywatnego archiwum, każdy może mieć taki salon, jaki sobie wymarzy. W tym morzu możliwości pojawia się jednak pytanie - jaki motyw wybrać?

My proponujemy fototapety optycznie powiększające przestrzeń. Nie tylko bowiem ozdobią one naszą ścianę, ale też sprawią iż nasz salon nabierze głębi. Istotne to jest zwłaszcza w przypadku małych wnętrz, gdzie liczy się każdy centymetr kwadratowy. Nie znaczy to jednak, że fototapety z motywem powiększającym przestrzeń będą źle się prezentować w dużych wnętrzach. Znakomicie odnajdą się one i tu - doskonale wyeksponują wybrane przez nas zdjęcie.

Jaki zatem obrazy zoptymalizują nasz salon? Na pewno będą to wszelkie motywy z drogą - wąskie uliczki, ciągnące się w "nieskończoność" schody czy wiszące mosty. Doskonale w tej roli sprawdzą się także fototapety z krajobrazami czy panoramą miasta. Ciągnące się w głąb lasu drzewa czy wzburzone po horyzont morze to zapierające dech widoki, które warto zachować na dłużej.

WASZE KOMENTARZE (3)

DODAJ KOMENTARZ
 • Berra, 2015-04-28 08:14:06

  Ciekawy pomysł zdaniem zastosowanie dużych przestronnych okien tez optycznie powiększa salon.
 • Gość, 2014-11-19 16:34:40

  ceny zaczynają się juz 89zł/m2
 • Gość, 2014-11-11 15:22:30

  Ile taka fototapeta mogłaby kosztować? :)

POLECAMY W SERWISACH