Fototapeta z motywem lasu. Most zwodzony optycznie powiększy przestrzeń. Fot. Minka.pl.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Fototapeta z motywem lasu. Most zwodzony optycznie powiększy przestrzeń. Fot. Minka.pl.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
04 lis 2015 14:11

Mały salon. Tak optycznie powiększysz przestrzeń

Jak optycznie powiększyć małą przestrzeń salonu? Z pomocą przyjdą fototapety z efektem głębi.

Fototapeta w salonie to rozwiązanie, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. I nic w tym dziwnego, skoro pozwala ona w pełni spersonalizować kreowaną przez nas przestrzeń. Dzięki nieograniczonym zasobom gotowych zdjęć i motywów oraz możliwości nadruku zdjęcia z prywatnego archiwum, każdy może mieć taki salon, jaki sobie wymarzy.

Wśród wielu wzorów warto wybrać te, które optycznie powiększają przestrzeń. Nie tylko bowiem ozdobią one naszą ścianę, ale też sprawią iż salon nabierze głębi. Istotne to jest zwłaszcza w przypadku małych wnętrz, gdzie liczy się każdy centymetr kwadratowy. Nie znaczy to jednak, że fototapety z motywem powiększającym przestrzeń będą źle się prezentować w dużych wnętrzach. Znakomicie odnajdą się one i tu - doskonale eksponują urok wybranego przez nas zdjęcia.

Jaki zatem obrazy zoptymalizują nasz salon? Na pewno będą to wszelkie motywy z drogą - wąskie uliczki, ciągnące się w "nieskończoność" schody czy wiszące mosty. Doskonale w tej roli sprawdzą się także fototapety z krajobrazami czy panoramą miasta. Ciągnące się w głąb lasu drzewa czy wzburzone po horyzont morze to zapierające dech widoki, które warto zachować na dłużej.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH